Poslední dobou jsem ochutnal piva ruzných příchutí. Jak vám chutnají třeba od Gambrinusu nebo Staropramenu atd s jejich příchutí,třeba limeta@bezinka,staropramen grep atd.
Jaký na to máte názor a jak vám chutná. Zatím sem chutnal snad všechny,ale jako pivař, pivo je pivo. I když z těch sladkej \"piv\" mi asi nejvíc chutná limetka s bezinkou. To si můžu ťuknout dokonce i s manželkou a ta pivo nemusí