Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. adraj

    Pivo s příchutí

    Poslední dobou jsem ochutnal piva ruzných příchutí. Jak vám chutnají třeba od Gambrinusu nebo Staropramenu atd s jejich příchutí,třeba limeta@bezinka,staropramen grep atd. Jaký na to máte názor a jak vám chutná. Zatím sem chutnal snad všechny,ale jako pivař, pivo je pivo. I když z těch sladkej \"piv\" mi asi nejvíc chutná limetka s bezinkou. To si můžu ťuknout dokonce i s manželkou a ta pivo nemusí
    • 90
  2. adraj

    Noční hlídání

    já nemakám,ale piju. Tak a kdo to má lepší
  3. v létě mu je zima a v zimě teplo. Ale už na to přišel:D
    • 36
  4. adraj

    Noční hlídání

    tak kdo dneska taky hlídá?
  5. chlapci teď děkuju zase já za informaci. Přemýšlím nad tím už delší dobu. Zatím máme při těch největších vedrech klasický ventilátor stolní,ale na zemi. No ,ale noviny atd mi to po stole docela rozhání všude možně . Pak to hledám všude po zemi,no a pánové ,přes ten pupek se mi špatně ohýbá :D:D.
    • 36
  6. eště se teda zeptám,jak máš zapínání? Vypínač,nebo se to zapíná na přímo na nějakou šňůrku,nebo jak to vlastně je? nikdy jsem po tom nepátral,ale zajímá mě to,bo nad tím také uvažuju do obyváku. dík
    • 36
  7. Šalda pamatuj jak se točí v létě,ať se neptáš na to samé v zimě :D:D Jinak se zeptám: máš to se světlem?
    • 36
  8. adraj

    Rekord je náš!!!

    mě moc né,já tam měl Kobru :D:D
    • 9
  9. adraj

    806, Evasion, ulysse, Zeta

    Při přepočtu z lpg na benzín,tak za to taky skoro jezdím. Lpg 11/100. Jinak jak psal oddie,mezi kamionama,jinak to není možný. [upravil dne 4/7/12 23:30 od adraj]
    • 64
  10. hlavně né použitej:D. Ale jinak by mělo stačit si pod něj stoupnout a poznáš odkud vítr vaje [upravil dne 4/7/12 23:15 od adraj]
    • 36
  11. http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=13850
  12. Včera Verčo kartičky odeslány:papa
  13. No ,když všichni,tak jedem taky
  14. seděl teda pěkně. A to sem tam nebyl ještě já
  15. Myslím si,že kdyby se naplnila i kabina,tak ta stovka by možná byla.
  16. jarmyl: s tím orienťákem plně souhlasím:D:D:D:mad:
    • 95
  17. Rezerva tam určitě byla. Ale aspoň bude opět co překonávat. Za rok můžem dát o těch deset lidí víc.
  18. hm ,tak o to sme zrovna přišli:bojim
    • 95
  19. Dzano za to může Fantomas
    • 95
  20. Scratchi,hrad byl do 10 let,takze ani 12letýho Dzanu by nepustily Moc jsme si užili víkend,který tak nějak utekl moc rychle. Organizátorům velká POKLONA
    • 95
  21. Takhle báječný víkend nepamatuju. Díky všem Jdu spát:D
  22. Scratchi nech toho,teď budu blbě usínat:D. Ráno bude poslintanej polštář
  23. gril už mám od neděle v autě,přeci jen už ta pamět tolik neslouží.. Jen to maso nezapomenout doma:D To bude grilovací mejdlo,ty kráso:aut:D
  24. Tak nejdřív černé prádelko,pak změna na počasí a nakonec lůžková úprava,To jsi to téma moc nezměnila
  25. Spíš řeším kudy to vezmem. Jestli po Nuseláku ,nebo po Jižní Spojce. Vyjíždím Budějovická. Obě varianty a kolem 16hodiny ,jsou nic moc. Kdyby po Jižní,tak by mi to vyšlo k Makru, tak akorát:D
    • 72
×
×
  • Vytvořit...