Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. To by mě teda Marceli zajímalo co by jsi dělal,kdyby byl místo mouchy ten sršeň?
    • 41
  2. dobře jsem se pobavil. Jsou to taky borci:D:D:D A Marline a že né?
    • 35
  3. tak přesně něco podobného se nám stalo při cestě z chalupy,těsně před Kolínem. Teplo a starší dcera měla pootevřené okénko,ale druhá ne.Rána a nejmladší těsně vedle hlavy seděl sršeň. Naštěstí bylo v tu chvíli možnost okamžitě zastavit díky odbočce. Otevřít okénko a nechat ho volně odletět. Zabíjet jsem ho v tu chvíli určitě nechtěl,protože jsem viděl výraz dětí,jak byli vytřeštěný.Náhodou se netrefím a co potom:D Dost nepříjemný pocit. Nepřeju nikomu
    • 41
  4. adraj

    Peugeot reklamy co mě nějak minuly

    tak na tu 1007 je fakt dobrá. A na 206CC nemá chybu:D:super
    • 8
  5. a co Ford Sierra kombi?
    • 18
  6. adraj

    BOŽSKEJ KÁJA

    to je hrozný.
    • 12
  7. adraj

    Akutní a rychlá pomoc instalatéra

    jde taky co tam leješ. Každého koho znám s tímto sifonem,tak si nestěžuje. Toho instalatéra by si stejně musel pozvat,aby mu odpad dopojil na míru k tomu sifonu.
    • 14
  8. adraj

    Akutní a rychlá pomoc instalatéra

    klasický sifony už moc nehledej. Dát flexibilu je dnes rychlejší. Odšroubuj a podívej se jak je na tom těsnění. Jestli ho to nesežralo. [upravil dne 11/10/08 adraj]
    • 14
  9. adraj

    i ty zeny

    tak jsem asi žádnou zatím nepotkal:D. Aspon doufám
    • 60
  10. adraj

    i ty zeny

    :Dtřeba já. Né dělám si srandu. Oddie: myslíš,že by se u nás takové ženy nenašly,které by založily takové stránky a pevně doufaly,že jich je více.
    • 60
  11. pridávám se taktéž ke gratulacím.
    • 64
  12. přesně jak píše Janča,když práce dovolí. A když ne,tak na to půjde asi kousek dovolené. Přesněji se to dozvím v prosinci. Apropo Pe.Tr Mělnicko je velký pojem. To můžou být taky Neratovice:D. Ale k Tobě se všichni nevejdeme:D
    • 43
  13. adraj

    Hostesky! 2

    :myslim:myslim:D:D:D
    • 96
  14. adraj

    pro nás pejskaře

    Vy máte taky Maxíka? jj je to vesnická směs.Chytrej a pěkně vyčůranej:D [upravil dne 10/10/08 adraj]
    • 31
  15. adraj

    pro nás pejskaře

    jojo, minule pila nejaky sladky \"lepidlo\".-)) jeto alkoholik a po kom to má?
    • 31
  16. adraj

    pro nás pejskaře

    ten náš trouba Max pivo nepije. Asi mu smrdí nebo co. Ale vaječňák a vše sladké může.
    • 31
  17. adraj

    i ty zeny

    tak a jdu do kolen http://www.feministky.com/index.php?option=com_content&task=view&id=126&Itemid=9 Tobě se Marline divím,že tam lezeš,ale já se sám nemohu odtrhnout:D:D:D Jinak samozřejmě proti ženám nic nemám,ale tyhle stránky bych řekl,že jsou hodně velká recese.
    • 60
  18. adraj

    i ty zeny

    hele, ja sem ji objevil nahodou pres BMW klub takže lezeš:D:D Jen sem se kouknul na forum na koupím prodám a záchvat smíchu je zpět:D:D:D
    • 60
  19. adraj

    i ty zeny

    tak dlouho jsem se takto nezasmál a hned po ránu:D:D:D SLUNEČNÍ GUMY,tak to mě pobavilo. Marline,Ty lezeš na takové stránky? Jakou tam máš přezdívku?:D:D
    • 60
  20. tak už vymysleli něco pořádného pro naše čtyřnohé mazlíky. Ale ochutnávat to teda nebudu:blicismajlik:D http://www.pivopropsy.cz/index.html
    • 31
  21. adraj

    Hostesky!

    jak to tak postupně pročítám a dostal jsem se až sem,tak začínám uvažovat,že půjdu spát. Tady se to nějak zvrhává:D:D
    • 58
  22. nové hlášky na počítač
  23. nové hlášky na počítač
  24. nové hlášky na počítač
  25. jj,to jsem byl já Taky jsi to moc nešetřil:Da uháněl k domovu [upravil dne 7/10/08 adraj]
    • 21
×
×
  • Vytvořit...