JeŇýku nevzdávej to,ted jsem byl z jiného důvodu v servisu u Vašendů a bez ničeho,aniž by jsem jim řekl,tak se mě zeptali,jestli nemám problém okolo otáček. Což jsem koukal jak vyoraná myš. Pan Vašenda mi zdělil,že mám s největší pravděpodobností prasklé svody do výfuku,nebo těsnění.Docela tomu věřím,protože auto má divný zvuk. Že si to saje falešný vzduch a tím dává falešné informace lambda sondě. V jiných servisech(značkových) zkoušeli vše možné a toto je vůbec nenapadlo.
Teda je pravda,že dokud to nedám opravit a nepomůže to,tak tomu neuvěřím. Ale pokud to bude opravdu tímto způsobeno a potom to bude tak jak má,tak Vašendovi budu líbat ruce:D a doporučovat ho každému a všude.
Jen jde o to,že letos,kvůli vánocům,to ještě bude muset vydržet,ale po novém roce se na to chystám.