Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. adraj

    potkalo to i mě

    3
    • 20
  2. adraj

    potkalo to i mě

    2
    • 20
  3. tak jsem do toho spadl,ach jo. Je teda už v opravě,ale před vánocema to nepotěší [upravil dne 2/12/09 adraj]
    • 20
  4. JeŇýku nevzdávej to,ted jsem byl z jiného důvodu v servisu u Vašendů a bez ničeho,aniž by jsem jim řekl,tak se mě zeptali,jestli nemám problém okolo otáček. Což jsem koukal jak vyoraná myš. Pan Vašenda mi zdělil,že mám s největší pravděpodobností prasklé svody do výfuku,nebo těsnění.Docela tomu věřím,protože auto má divný zvuk. Že si to saje falešný vzduch a tím dává falešné informace lambda sondě. V jiných servisech(značkových) zkoušeli vše možné a toto je vůbec nenapadlo. Teda je pravda,že dokud to nedám opravit a nepomůže to,tak tomu neuvěřím. Ale pokud to bude opravdu tímto způsobeno a potom to bude tak jak má,tak Vašendovi budu líbat ruce:D a doporučovat ho každému a všude. Jen jde o to,že letos,kvůli vánocům,to ještě bude muset vydržet,ale po novém roce se na to chystám.
  5. Che : ten MAP senzor jsem taky už měnil.To jsem řešil jinde. Nepomohlo to. Jinak pro hribe: to střílení do výfuku,stráta výkonu na lpg a zvýšená spotřeba je pryč. měl jsem vadný jeden vstřikovač lpg. Ted je vše jak má být,krom těch otáček:grr. Je zajímavý,že ty otáčky houpou a za chvilku se to ustálý. No a někdy zase obráceně. Všechno v pohodě a zachvíly začne houpat. [upravil dne 16/11/09 adraj]
  6. Chtěl by jsem se zeptat,na kolik by vyšla výměna motorového oleje a oleje v převodovce. P806 1.8 lpg A zda je lepší se objednat a jak dlouho by cca to trvalo. Děkuji za odpověd. [upravil dne 8/11/09 adraj]
  7. tak jsem se díval po delší době a zaujal mě na těchto stránkách kryt na motor. Máte ho někdo? Ještě mě zaujala vana do kufru. Sem myslel,že se vůbec nedělaj. Teda ale ty ceny jsou někde jinde http://www.eurovan.howto.cz/?page_id=56 [upravil dne 5/11/09 adraj]
    • 12
  8. jen se chci zeptat: zkoušel někdo z Vás odpojit lambda sondu a jezdit chvilku bez ní? Mě osobně,když to hodně chcípalo a kolísalo,tak to pomohlo.
  9. ahoj cracken:ten krokovej motorek jsem dával taky nový.
  10. tak cracken aspon něco pozitivního:) Krokáč jsem měnil taky a chvíly to bylo dobrý. Vyměnil jsem i tu lambdu. Nějakou dobu dobrý,ale vrátilo se to. Lambdu sem odpojil a chvilku tak jezdil i s lpg. Jakmile jsem ji zapojil,bylo to za pár dní zpět. Odpojil a zapojil sem znova a jezdím bez problémů,teda jen na benzín.Plyn do toho ted nepouštím,protože mi to akorát začne potom blbnout i na benzín. Otáčky nehoupou a nechcípe. Takže ted mě čeká servis s lpg. No uvidíme co s tím provedou.
  11. adraj

    Tapecírunk zadních dveří

    varic: tak 5cm. Budu ještě kupovat. Dobře se vyměnují potom žárovky
    • 10
  12. o dovolené jsem vyměnil lambda sondu a chcípání je pryč. Teda doufám,že už je nastálo pryč. Na lpg jsou,ale otáčky stále divné na volnoběh. Když se jede,tak je to dobrý. Jakmile vyřadím,otáčky klesnou hodně dolů a pomalu šplhají nahoru jak maj. Na benzín se to vůbec neděje. A otáčky nekolísají. Ještě se zkusím podívat na svíčky a uvidím [upravil dne 24/9/09 adraj]
  13. adraj

    Tapecírunk zadních dveří

    varic: vydrž změřím. Ted mi nezbývá moc času (samej melouch ),ale tak v něděli,pondělí dám vědět.
    • 10
  14. adraj

    PC hry

    sem se upsal no:D :D
  15. adraj

    PC hry

    hm koukám,že kokej asi nikoho nebere. Já jsem se docela dost na něm vyblbnul.
  16. a jak to dělá na STK ? Tam musí z vozu,né?
    • 15
  17. adraj

    Tapecírunk zadních dveří

    jednoduše sundáš celej tapec. Ten blbej cumprdlík vyndáš a uděláš místo něj malinkou dirku skrz. Ten závit týhle hmoždinky si to pěkně utáhne a drží [upravil dne 14/9/09 adraj]
    • 10
  18. adraj

    Tapecírunk zadních dveří

    ne ne, žádný šrouby. Je to bez šroubů. Ta hmoždinka je do sádrokartonu a dobře pasuje do díry po tom stromečku. Holt je to vidět,ale účel to splní.
    • 10
  19. adraj

    Tapecírunk zadních dveří

    .
    • 10
  20. adraj

    Tapecírunk zadních dveří

    taky jsem to řešil. Měl jsem celej vršek volný. Ty stromečky jsem vyndal a nahradil jinými.Je to klasicky na závit a je od toho pokoj. Až bude trochu času,tak nafotím a dám to sem.
    • 10
  21. adraj

    Nalezení mobilu = krádež, či nikoli?

    taktéž mám zkušenost,která se vyplatila. Na konečné jsem v tramvaji našel mobil.Byl 11letého kluka. Zavolal jeho mámě,ta kontaktovala manžela a ten mě zpět. Jelikož byl poblíž,tak si ho hned vyzvedl. Dostal jsem velké poděkování,flašku značkového vína a CD s country hudbou se kterou se mi trefil do noty. Ztratit mobil,občanku a nebo cokoliv jiného kde je moje adresa, bych byl taky rád za vrácení a ušetření starostí okolo. [upravil dne 30/7/09 adraj]
  22. konečně něco opravdu pozitivního na tak docela dlouhé rekonstrukci.
    • 14
  23. Proč jsem se probudil v nemocnici v sádrovém krunýři...... Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi neustále připomínala, abych ji opravil....... Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný. Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření, kamarádi, hospoda...něco, co bylo pro mne mnohem důležitější. Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere. Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a střihala ji malými nůžtičkami. Tiše jsem jí chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu. Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se slovy: \"Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést dvůr\". A víc už si nepamatuju...
  24. Někteří zkoušeli,co jsem četl,vyměnit teplotní čidlo. Mám ho taky doma koupené. Chtěl bych se zeptat jak jste ho měnili. Nemohu se k němu nějak dostat,co šlo oddělat,tak jsem oddělal . Šlo to vyměnit spodem nebo horem? [upravil dne 22/7/09 adraj]
  25. adraj

    Hlavice řadící páky

    ty ceny jsou dobré. Asi taky teda objednám a vyměním
    • 12
×
×
  • Vytvořit...