ted přesně nevím co mám za olej,ale chtěl jsem ho nechat vyměnit u Vašendy. Ještě tam mám lištu na dveře a byl jsem domluvem,že udělají i olej. To se nestalo,za prvé jsem pospíchal na auto,protože jsem ho potřeboval v sobotu. V pátek pro něj jela manželka,za coč ji velký dík. Protože dlouho nejela a k tomu byl páteční provoz. Co ji teda obdivuju. Výměnu oleje se snažím dodržovat přesně. Holt asi né vždy to vyjde.Ale jestli je těch 2tisíce moc,tak zítra jedu k tomu Vašendovy.
turbo nemám:papa
[upravil dne 21/12/09 adraj]