Ahoj,
chtěl bych se zeptat,jaký může mít vliv na motor špatné těsnění a nebo dirka ve výfuku. Taky jestli má vliv netěsnost před lambdou nebo za. Jedná se mi o to,že jsem byl na přetěsnění a opravě výfuku ve SPEI. Opravily to dobře,ale na dotaz,zda-li to mohlo mít vliv předtím na chod motoru,tak mi bylo odpovězeno ,že ne. Někde jsem zase četl,že ano.
Dík