Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. adraj

    ruční,nebo komresor?

    Radku moc děkuji. Jen mě zajímalo,jestli je tady někdo,kdo ho z Bauhausu (tesco,glogus,obi a atd..) má a jak je s ním cca spokojen. U kamaráda sem si nechal přechodit gumy a na jedné mi po 14 dnech ujde,tak,že se na ní nedá jet. Ten kompresor bych využil tak jednou do roka. Vlastně asi dvakrát. Když nebudu počítat tu gumu [upravil dne 1/1/11 03:09 adraj]
  2. adraj

    ruční,nebo komresor?

    dlouho jsem tady nebyl.Děkuju zkusim hledání
  3. Chcěl bych se vás všech zeptat. Mám v garáži jak ruční tak i na nohu pumpičku.Nožní je na prd. Ta ruční mi odešla a přemýšlím o tom kompresorku. Máte někdo zkušenosti? Chtěl by jsem kompresor cca kolem těch 4ookč co nabízejí v Bauhausu. Vydrží něco? Nebo co používáte za značku [upravil dne 1/1/11 02:49 adraj]
  4. adraj

    Silvestr na foru

    všichni už odpadli?
  5. adraj

    Silvestr na foru

    a kolik jste utratili za věci na nový rok? Víno dělá věci [upravil dne 1/1/11 01:50 adraj]
  6. adraj

    Silvestr na foru

    a sakra,to vypadá dobře:D [upravil dne 1/1/11 00:46 Radek Hurvajz]
  7. adraj

    Silvestr na foru

    po dlouhé době i já se přihlásím a popřeju včem lidičkám vše nej do nového roku. ps:ještě se zdržím. Už jdou pomalu spát:D
  8. zrcátko pravé v elektrice jestli je,tak za kolik. Na barvě nezáleží. Dík
    • 27
  9. http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=22840-reklama_na_skodu_fabii_rs.htm
    • 7
  10. adraj

    mikrospánek

    mikrospánek je pěkný svinstvo. I já sem ho několikrát zažil a vím jaký to je. Stačí opravdu málo a je průšvih. Stačí teplo a jde to samo. Povedlo se mi s tramvají už projet zastávku a jen tak tak jsem zastavil za autem. Pocit probuzení a v tu chvíli nevědět která bije,je hroznej. Kolikrát vstávám ve tři ráno a večer třeba nemůžu pořádně zabrat. Na konečné jdou nohy na panel a i třeba těch 10minut stačí. Jen se zeptám: používáte nějaký povzbudivý prostředky,jako třeba kafe nebo různý nápoje? Na mě teda kafe moc nezabírá.
    • 56
  11. adraj

    Titanové hrnce za 70 litru

    přesně jak píše pp205. A proč myslíš,že ty smlouvy jsou tak dlouhý. Protože to nikdo nebude číst až dokonce
    • 61
  12. takže přidám zkušenost po najetých km. Co jsem psal poznatky výše,se mi zatím potvrdily. Co jsem měl problémy se střílením do výfuku,tak to úplně zmizelo. Teď šlápnu na pedál na plno a jede a zrychluje v pohodě. Občas teda si to zakolísá na ten volnoběh,ale opravdu tak málo,že už tomu nevjenuju tolik pozornost jako dřív,aby mi to nechcíplo. Dlouho sem nikdo nepsal a tak máte taky někdo nové poznatky? [upravil dne 14/10/10 od adraj]
  13. adraj

    Titanové hrnce za 70 litru

    jj. Tchýně cca před 4 rokama byla na chalupě v hospodě na nějaké prezentaci nádobí. Přinesla si domů pánev za 8tisíc. Teda vaří v ní pořád,je to ta hluboká,to jidlo je teda stejný,teda stejně dobrý. A po zjištění,za kolik jsem ji viděl tu samou pánev(1500kč) jsem dostal od tchýně odpovědˇ\"platil to dědek a ten má peněz dost. To už jsem nic neříkal. Takovéto prezentace jsou opravdu nachytat toho,co se nachytat dá a je blbej. Dneska vymejšlej rafinovanějši a chytřejší fígle a najdou se bohužel lidi,který se chytnou.
    • 61
  14. adraj

    ubytování Kolín a okolí

    http://www.sporthotelrelax.cz/ zkus zavolat a domlivit se
    • 10
  15. adraj

    bezraménkové stěrače

    mám a jsem spokojen. Fungují už víc jak rok a měnit je ještě nebudu.
    • 8
  16. adraj

    NEONové miminko vol 2.0

    taky se připojujem ke gratulaci. Hlavně ať jsou obě zdravé a máš je brzo doma. Zítra pokecáme. Holky se už těší na Kryšťu. :papa:papa
    • 54
  17. adraj

    Osvětlení palubní desky

    tak po dnešní návštěvě vrakoviště a prohlídce pár aut sem koukal ,že budeš mít něco teda jiného. Sem nevěděl,že bylo víc druhů.Takže Ti moc neporadím s tím odendáním kabelů. [upravil dne 15/9/10 od adraj]
    • 33
  18. adraj

    Osvětlení palubní desky

    zítra to budu rozebírat tak hodím foto
    • 33
  19. adraj

    Osvětlení palubní desky

    je tam taková pacička,kterou zmáčkneš a tu páčku překlopíš úplně na druhou stranu.
    • 33
  20. adraj

    406; 2,2 16V, hazi a chrasti.....

    Ve Spei jsem byl ve čtvrtek. A s mým přístupem k motoru a svodům ještě hůř,si s tím poradili dobře. Cca za 4-5 hodin bylo opraveno. Takže já si na ně nemohu stěžovat. Jen sem nevěděl,že tam máme slevu. Teda byl sem ve Strašnicích.
    • 24
  21. tak ted jsem ve stádiu pokusu. Mám komplet přetěsněné svody výfuku a měl jsem špatný střední díl. Oprava proběhla ve firmě SPEI,kde si s tím poradili velmi dobře. Bez nějakého složitého rozebírání ramene atd.Je vidět,že tomu rozumí. A současný poznatky? Pozitivní. Lepší tah,zvuk a i to kolísání se ustálilo. Cena za opravu s tím středním dílem byla 4100kč.Odvezl jsem to tam na 10 hodinu a v 16h bylo opraveno. Tak asi tak. Ještě uvidíme,najel jsem zatím jen 200km.
  22. Ahoj, chtěl bych se zeptat,jaký může mít vliv na motor špatné těsnění a nebo dirka ve výfuku. Taky jestli má vliv netěsnost před lambdou nebo za. Jedná se mi o to,že jsem byl na přetěsnění a opravě výfuku ve SPEI. Opravily to dobře,ale na dotaz,zda-li to mohlo mít vliv předtím na chod motoru,tak mi bylo odpovězeno ,že ne. Někde jsem zase četl,že ano. Dík
  23. adraj

    ridici co nesviti a neblikaji

    Občas mi připadá,že si ty auta koupili už bez blinkrů. Jinak po Praze docela častý jev,ale samozřejmě nejen v Praze. A svícení? Škoda mluvit [upravil dne 9/9/10 od adraj]
    • 61
  24. Mám dotaz na Pražáky. Od pondělka mi kromě programů ČT nejde nic. Mám klasickou televizi + set-top-box. Jsem na tom sám ,nebo to nejde i někomu jinému? dík
  25. adraj

    Dobrá zpráva z Prahy 7

    no už aby to bylo. Jezdit kolem hradu je hrozný. Jinak jezdit po Rašínově nábřeží a vůbec kolem Palackého náměstí je momentálně děs a hrůza:grr
    • 8
×
×
  • Vytvořit...