Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

27.4.2013 - 13. Grillmasters na chaloupce v mechu a kapradi :D


Scratch

Recommended Posts

jo tak to mě někdo udělat tak řeknu kamošům a jeli by jsme za dotyčným pro peníze když nic neudělali,no jo už sem vůbec nechodí to je asi od toho problému....jestli tohle udělal tak je to pěknej Hajzl.....neřeknu,kdyby někoho cizího ojebal tak je to taky šmejd,ale tady na klubu....

no nic když budeš Scratchi potřebovat pomoct dej vědět alespon 14 dní až měsíc dopředu akorát 2 víkendy v květnu nemůžu málá bude mít narozeniny tak bude oslava....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohode, dekuju za nabidku, ale jak jsem psal, ted je prioritni zvladnout novou praci.... hned 2

.4. jedu s sefem resit nejaky problemy do Olomouce (resit je asi silne slovo) a 9.4. odjizdim na 3 dny na skoleni do Polska, bude to v ANJ, takze to nesmim posrat hned na zacatku....

Jinak abych to upravil na spravnou miru....dohoda znela, ze se to vsechno stihne pred zimou, abych ja v zime mohl delat interier kuchyne (takova byla predstava). Jenze se to nestihlo, protoze Ondruv otec byl odvezen do nemocnice. Pak bylo malo pisku a malo casu a beton do kuchyne jsme delali potme, v noci a nejsem si jist, s jakym vysledkem..............

ja proste chapu, ze to nevyslo, stat se nam to muze kazdemu......... ale sere me, ze uz se v podstate neozvali. Proste bych ocekaval vetu typu. Hele Jirko, ty tam topis, tak se vyserem na ten beton tedka, ale prijedem, a natahnem tu elektrinu, udelame ten privod vody a odpad, a zacistime stenu. Beton s armovanim dolejem na jare, souhlasis s tim? A byl by klid a vse v pohode. Takhle je ale ticho po pesine.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ryby z vlastního chovu až od května, takže nyní ještě nebudou. Krkovice bude, podle počtu lidí dovezu příslušný počet. Bohužel, vzhledem ke vzrůstajícím nákladům cena za 2 steaky 70,- :roll;)

Tak opravuji, druhý zdroj vyšel, tak si poručte, co by jste kdo popřípadě chtěl za rybku, na základě poptávky zjistím ceny a napíšu sem. :super

[upravil dne 28/3/13 13:14 od minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon... přijede....?

Teď jsem zjistil, že mám volnej weekend ... takže na 90% jo ... :)

Teď se du domluviot se Scratchem a těch 10% je, že by mě tam nechtěl ...

Takže u mě počítej s jídlem se Štikou - porce pro takovýho malýho jedlíka, jako jsem já ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopsal jsem tam Neona a Goldinku. S Metlou nemam problem, ale proste se uz tam nevejdem.

I takhle je nutne popremyslet o tom, kdo si to hodi v aute, protoze do chalupy se vejde na spani tak 13 lidi max a je nas tam 17??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, do loznice 3, ada s Goldinkou, a ja s kamosem, snad se vejdem

no a kdyz budu pocitat stibta s minikem na gauci, tak je jeste sest mist na matracich a 1 na rozkladacce, a na dve mame karimatky, zbytek bud auto, stan, nebo na vlastnim v garazi....

jine misto me nenapada. No je nas dost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave :D

no kdo si jak ustele, a co si urve, tak si lehne :D

no uz to vidim, jak budou rozhazeny rucniky na mistech po chalupe :D

nebo hur, vsici v chalupe a my s minikem sami venku u grilu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...