Přejít na obsah
test

Peugeot přestává vyrábět auta


Supetr
 • Upozornění: tento článek byl redakcí peugeot-clubu vydán dne 1.4., na svátek Apríla.

  Bohužel je mi líto, ale opět jsem první v České republice, kteří Vám přinášejí tuto smutnou zprávu...

  Dle sdělení p. Jeana-Martina Folze, hlavního ředitele skupiny PSA, firma Peugeot vzhledem k velkému a obsazenému trhu odchází od výroby aut a bude se věnovat své hlavní původní činnosti, neboť dle slov p. Folze "trh v tomto směru je zcela volný, zde se můžeme zplna realizovat a naše usílí bude lépe vidět". Ano, Peugeot se opět vrací k výrobě mlýnků na maso!

  Na naší otázku, co bude s auty z továrny v Kolíně nám bylo sděleno, že auta se budou dále vyrábět tak jak jsou, ale nebudou se již honosit znakem lva. O tom, který znak se bude lepit na kapoty nových 107 zatím není rozhodnuto. "auto zůstane takové, jaké je, libí se nám, byla by škoda ho hned přestat vyrábět, akorát ten znak bude jiný", dodal Folze.

  Podle našich neoficiálních informací by znakem měly být nějaké klikiháky z písmena V, hlavním důvodem oné firmy, která o toto usiluje, je prý snaha zničit všechny jiné značky a převzít nadvládu na trhu.

  Přátele, bylo s vámi krásně, proto dojezděme naše miláčky, hlavně opatrně a třeba se někdy sejdeme v našem dalším clubu. Již jsme zakoupili doménu www.amis-de-moulinet.com a www.pratele-mlynku.cz

  Budeme se na Vás těšit!

  Aktualizace: našim členům se podařilo sehnat podrobnější informace o prvním mlýnku přímo z výroby:

  Peugeot se bude chlubit novým typem mlýnku, jenž bude mít dvě kliky zcela nové koncepce, chromované nýtky, protiskluzový systém 23. generace, dva nezávislé prachové filtry a jako luxusní verzi bude možné zakoupit exteriér v kombinaci kůže-dřevo. Máme se tedy nač těšit. Bohužel však prý obě kliky nebudou vzájemně zaměnitelné - tudíž bude mít každá jiné objednací číslo a velmi pravděpodobně i jinou cenu...Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×