Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nezávislé topení Bufík


pesl

Recommended Posts

Nejdriv jsme ho chteli spustit pres diagnostiku, ale jelikoz zhavicka nezhavila, tak se nespustil, pote jsem vymenil zhavicku a pres diagnostiku opet zkusil spustit. Potom jsme asi 10 minut vetrali dilnu(dost si odkaslal) :)  :)

Pote jeste nekolikrat zkusili spustit pres dia a uz vse v pohode. Diag origo na peugeot

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle urcite nemel:) zjistim co s tim presne delal, jestli dal novou, nebo co presne. Zjistili jsme ze to nezhavi, pak jsem byl telefonovat a kdyz jsem se vracel, tak jsme ho uz zapinali pres dia. Tak ted nevim co mezitim s tim zhavicem delal. Myslel jsme ze dal novy, ale tohle by tam urcite nemel. Delali jsme vice veci najednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak tohle urcite nemel:) zjistim co s tim presne delal, jestli dal novou, nebo co presne. Zjistili jsme ze to nezhavi, pak jsem byl telefonovat a kdyz jsem se vracel, tak jsme ho uz zapinali pres dia. Tak ted nevim co mezitim s tim zhavicem delal. Myslel jsme ze dal novy, ale tohle by tam urcite nemel. Delali jsme vice veci najednou...

 

 

Nějaké info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě dnes pomohl zdejší hodný člen odhalit přes diagnostiku  jednu zajímavou věc,webasto jde spustit přes diagnostiku krásně šlape ale auto ji v mrazech nespustí nedělá nic mlčí.Co mám hledat co mě poradíte fakt už nevím,mám pocit že servis mě chce spíš oškubat než to opravit, servis mě říkal špatná diagnostika atd....chce to koupit tento díl blabla  atd..už jim nevěřím.

Upraveno uživatelem Cyrďák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...