Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem jel na sraz a orienťák s Marlinem, zabořil auto do bahna, utržené lízátko, bahno po druhé...


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Blizzard

O zábavu bylo sice postaráno, ale Marline uvědom si že lidi nemají tu trpělivost nekonečnou a příště (doufám že nebude) bys v těch sračkách taky moh zůstat. Nejezdíme přece na víkendový srazy abysme místo pokecu dolovali půl dne auto z bahna :bacha

Sice jsem se záchranných akcí neúčastnil (o první jsem vůbec nevěděl a když mi Jarda říkal v noci o druhém karambolu, měl jsem upito a hlásilo se fakt hodně ochotných rukou), ALE TO, CO PÍŠEŠ S CHUTÍ PODEPÍŠU !!!!!

Netvrdím, že jsme všichni neomylní a výkvět řidičů, ale tohle - tohle prostě je opravdu AUT !!! a zneužívání ochoty ostatních.

Kdyby šlo o nějakou nehodu nebo poruchu - neřeknu ani popel, ALE TOHLE BYLO JEN VYTAHOVÁNÍ SE (ještě k tomu hodně blbé) A NIČENÍ NOVÉHO AUTA - a sorry, ale to se mi opravdu nelíbí a líbit ani nemůže.

Já bych to neviděl zase na tak tvrdou filipiku, však on to Marlin teďka doma určitě nebude mít jednoduché a příště už nebude dělat skopičiny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jarajarda: Hezky napsané... Jako pohádka na dobrou noc.

No, pěkná akce. :)

No nevím, jestli se tím Marlin chtěl před ostatními vytáhnout, spíš si myslím, že prostě přecenil své síly a nezvládl to. A to se může stát každému (ale pravdou je, že Marlin to prostě přehnal). Kdyby to bylo jeho auto, dobře, ale i tak, měl ho svěřené do užívání tak si je snad vědom toho jaké následky může nést.

A pokud se dobrovolníci na záchrannou akci hlásili, věděli do čeho jdou a předpokládám, že je nikdo do ničeho nenutil. Na záchranné akci jsem se účastnil jen okrajově a dobrovolně. A pokud se něco takového stane příště, myslím, že se dobrovolníci opět najdou.

[upravil dne 14/7/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu je Marlin naprostej idiot a narcista a vůbec nechápu jeho drzost někoho volat na pomoc, pokorně bych došel do vesnice, dal bankovku traktoristovi a nechal se vytáhnout z hnoje. A rozhodně bych o tom nevyprávěl jako o super příhodě. Noční pokračování snad ani nestojí za komentář. Překvapení co, že močovina je agresivní?

A to že to auto není jeho, je už jenom další rozměr Marlinovi osobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Z mého pohledu je Marlin naprostej idiot a narcista a vůbec nechápu jeho drzost někoho volat na pomoc, pokorně bych došel do vesnice, dal bankovku traktoristovi a nechal se vytáhnout z hnoje. A rozhodně bych o tom nevyprávěl jako o super příhodě. Noční pokračování snad ani nestojí za komentář. Překvapení co, že močovina je agresivní?

A to že to auto není jeho, je už jenom další rozměr Marlinovi osobnosti.

Nadáváním se nespraví nic. K tomu dopoledni, nikdo Tě nenutil pomáhat, ne? A co, měli jsme tam snad večer Vendulku a Pavla nechat? Nenechal bych tam ani Marlina, i když je to blázen, ale jsem si jistej, že tohle se opakovat nebude, pršelo jako blázen a byla bouřka, upřímně celkem o držku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...