Sign in to follow this  
Followers 0
macik.83

Kradez auta v Plzni - video

11 posts in this topic

Je

starsi a ani nevim jestli se tomu da verit, kazdopadne to stoji za zkouknuti

Původně zaslal: sarkomi

když je někdo blbej a nechá klíčky v autě

Nevim, myslim si, ze v tu chvili nepremjslis, jestli mas klice v aute, nebo v kapse:myslim

nezlob se ale já jo,něco podobné jsem viděl takže vím jak to dopadlo,Zamykám auto i u benzinky když jdu platit a taky jsem to nedělal

No, asi jak kdo. Onehdy jsem zastavoval u nehody, napřed jsem vyndal z kapsy peněženku, mobil, vzal výstražnou vestu, vystoupil, zamčel auto a klíče raději dal na karabinku. I když to evidentně nebylo nahraný - ta nehoda, tak jistota je jistota.

Tak tohle vypadá,že je to opravdu nahraný, i když v ČR je vše možné :D.

to Trundík: Tak to seš pořádnej kliďas,i když pokud by to nebyla nějaká vážná nehoda,tak bych asi udělal to samé

Trundik není žádnej kliďas, toto jde udělat během několika vteřin a rozhodně si uchrání majetek za xxxx ,- Kč.

Jeden příklad az všechny: Zde v Plzni se stala dopravní nehoda, kdy auto srazilo na přechodu mladou holku. Pán co jel v protisměru okamžitě zastavil a vyběhl z auta k té holce. Když zjistil její zdravotní stav (otázka několika vteřin, max. půl minuty), vrátil se k autu, kde měl položen na sedačce mobil, že zavolá 155. A co zjistil? Jelikož nechal vůz odemčen, tak za tu krátkou chvíli mu nějaký kolemjdoucí odcizil z auta ten mobil, peněženku a notebook.

Prostě lidský hienismus nezná hranic a dneska opravdu je na místě být velmi ostražitý i v případech pomoci jiným, tím samozřejmě nemyslím aby jim nikdo nepomáhal, ale třeba jednoduché uzamčení vozidla při jeho opuštění.

Podobné sa stalo u nás pred cca rokom. Pani zrazilo auto, pribehlo k nej kopec ľudí a jedna žena jej začala dávať prvú pomoc. Mala pri sebe kabelku, požiadala niekoho hneď vedľa

nech jej ju podrží a postráži...a kabelky nebolo.

Na takýchto ľudí by mal byť povolený odstrel s prémiou od štátu... :grr:bojim

Bude mať potom ešte niekto chuť pomáhať druhým v núdzi? :nevim

Nevím jestli si někdo vzpomene ale v Litoměřicích se stalo tohle. Na silnici z Lovosic do Terezína.Jel chlap v autě a uviděl auto v příkopě. Zastavil a šel se podívat. Když napuli cesty vyběh z toho auta chlap toho prvního porazil,nased do jeho auta a ujel.:grr Ujel sním asi 1 km. a naboural ho.Situace se opakovala asi dvakrát .Než zastavila ženská a ta si klíče dala do kapsy.Takže maník ujel celkem asi 7 km. naboural tři auta než ho chytli.:mad:

Původně zaslal: hnusoba

Podobné sa stalo u nás pred cca rokom. Pani zrazilo auto, pribehlo k nej kopec ľudí a jedna žena jej začala dávať prvú pomoc. Mala pri sebe kabelku, požiadala niekoho hneď vedľa

nech jej ju podrží a postráži...a kabelky nebolo.

Na takýchto ľudí by mal byť povolený odstrel s prémiou od štátu... :grr:bojim

Bude mať potom ešte niekto chuť pomáhať druhým v núdzi? :nevim

zaujimave je ale to, ze prave tyto si budu stazovat, ze im niekto nemoholo ked pride prave na nich.