Neon

Poděkování za SRAZ!!!

20 posts in this topic

Tak jako vždy bych rád poděkoval organizátorům (jmenovitě: Paul_Jane, Blizzard, Mates306, Medvěd) za velmi vydařený weekend!!

Místo bylo vybráno perfektně, lidi také, počasí na jedničku a ceny za orienťák byly taky moc pěkný a trasa i délka byly zvoleny optimálně!!! I střelba ze vzduchovky byla mírným spestřením :)

Myslim kluci plzeňští, na to, že to byl váš prvně organizovaný sraz (nepočítám-li minisrazy v Plzni) že se Vám to fakt, ale myšleno opradu FAKT vydařilo.

Další díky patří:

- Pe.Trovi za odvoz na sraz

- jarajardovi za orienťák

- všem ostatním za dobrou náladu, která na srazu (JAK JE OSTATNĚ DLOUHODOBÝM ZVYKEM) panovala

Tak na jaře :papa

NEON

[upravil dne 17/2/2008 Neon]

ja uz jsem dekoval vedle, ale presto dekuji tem vsem skvelym lidickam co tam byly, pripravily to. Bylo to super :papa

A neone, priste az pojedes orientak tak +20km trestnych jo :D

Taky taky chci poděkovat... Bylo to jako vždy supr a oprovský díky všem,kteří se na tomto srazu nějak podíleli.

Jinak svoje fotky co mám je jich opravdu pár akorat kopíruju k sobě na FTP a pak to rovnou hodim i na clubove FTP.Aby si to mohl kdo bude chtít a bude mít zájem stáhnout :)

Původně zaslal: Neon

Tak jako vždy bych rád poděkoval organizátorům (jmenovitě: Paul_Jane, Blizzard, Mates306, Medvěd) za velmi vydařený weekend!!

Místo bylo vybráno perfektně, lidi také, počasí na jedničku a ceny za orienťák byly taky moc pěkný a trasa i délka byly zvoleny optimálně!!! I střelba ze vzduchovky byla mírným spestřením :)

Myslim kluci plzeňští, na to, že to byl váš prvně organizovaný sraz (nepočítám-li minisrazy v Plzni) že se Vám to fakt, ale myšleno opradu FAKT vydařilo.

Další díky patří:

- Pe.Trovi za odvoz na sraz

- jarajardovi za orienťák

- všem ostatním za dobrou náladu, která na srazu (JAK JE OSTATNĚ DLOUHODOBÝM ZVYKEM) panovala

Tak na jaře :papa

NEON

[upravil dne 17/2/2008 Neon]

Neone, Tobě taky dík za navigaci, byla sranda:super :D

Mimochodem 8.3. není ještě jaro....:D

Po delší době jsem se zúčastnil (jak říkal John, mám hodně "áček") :D:D:D a bylo to fajn. Všem pořadatelům a zúčastněným : Díky za hezkou sobotu.:super:super:super

Původně zaslal: Bohumil

Po delší době jsem se zúčastnil (jak říkal John, mám hodně "áček") :D:D:D a bylo to fajn. Všem pořadatelům a zúčastněným : Díky za hezkou sobotu.:super:super:super

Ty "áčka" nebyli myšleny špatně,jen tak,že jsme tě dlouho neviděli.. a doufám,že se zase brzo na nějakým srazu ukážeš... :super:xvul

2 John : Já vím, že to nebylo špatně myšleno. :mrk :mrk Snad to někdy příště vyjde na delší pobyt.:papa:papa:papa

Fotky dobrý. :super:super:super

[upravil dne 17/2/08 Bohumil]

jj, také se přidávám k poděkování, ještě snad doplním že prasátko bylo mňam mlask:D

Opakuji po ostatních, orgánizátorsky a místem skvělý sraz, drobné moušky na pensionu, šílený Marlin, díky za společnost.

PS. Založíme marijášnickou sekci PC?

Původně zaslal: Rebik

Opakuji po ostatních, orgánizátorsky a místem skvělý sraz, drobné moušky na pensionu, šílený Marlin, díky za společnost.

PS. Založíme marijášnickou sekci PC?

Nikdy není nic dokonalé, to by jinak byla nuda, ne?:super Náhodou srandy a zábavy byl kopec a organizátorsky 1:super

Jo, s Marlinem je pr_el:D Zkouška 207mi Outdoora v brodu:D:D

[upravil dne 17/2/08 jarajarda]

taky zde jeste jednou dekuji organizatorum za pekny vikend! fajn lidickove, pekny orientak, zadne cekani, dobre jidlo, proste pohoda

a marlinovi priste zabavime fotak uz u brany...

2Rebik: ja jsem pro :) priste hodim do auta vlastni karty :papa

Původně zaslal: Vvitty

......... priste hodim do auta vlastni karty :papa

Pokud možno lehce, takřka neznatelně cinknuté

I ja za jedno s clenu organizacniho teamu dekuji vsem co se zucasnili naseho prvniho srazu a jsem velice rad ze se nam to na poprve i s mencima muska povedlo a ze se tam seslo tolik bajecnich lidi jako na kazdem srazu timto vsem dekuji a tesim se na dalsi srazik a tentokrat pod taktovkou dalsich super lidi :papa:super

:papa Zdravím všechny a take se připojuju k velkému poděkováni,supr organizace,supr lidičky,fakt goooood!!!:super:super

Nazdárek Všem !!!!!!

Byl to můj a manželky první větší sraz a musím smeknout:super - super organizace:potlesksuper lidi:potlesksuper auta:potlesksuper počasí:potlesksuper selátko:potlesk prostě vše :super:potlesk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Už se těšíme na další větší srázek,ALE HLAVNĚ NA ORIENTÁK:papa:papa:papa

ZDRAVÍ Pepan:roker

Jako člen organizačního teamu musím poděkovat všem kteří dorazily.Zvládly jsme to. Prostě umíte si to užít naplno ať je nás kolik chce. Jste fajn lidičky. Tak a těším se na další sraz!! :papa:papa:super