ajven

usb kľúč 8GB nejde kopírovať

13 posts in this topic

ahojte, dostal som 8 GB kľúč a nejde naň kopírovať súbory ktoré majú viac ako 4,5 GB v celku.

Keď som dal menšie cca 2GB 4x tak to išlo.

Formátovanie usb kľúča nepomohlo. Stále sa tam nedá dať hra v imidzi napr. 5GB.:myslim

vetšina USB bude mít FAT32 ;) takže maximálně 4 GB ;)

[upravil dne 12.2.2008 KoNG]

Původně zaslal: KoNG

vetšina USB bude mít FAT32 ;) takže maximálně 4 GB ;)

[upravil dne 12.2.2008 KoNG]

tak,tak FAT32, tkaže viac tam nedám ako 4GB ??

kurňa to je prúser.

nepotkal jsem zatím žádnou flešku který by šla do NTSF :D ale nepopírám že by mohla existovat

však já taky netvrdím, jen si myslím že by to mohlo jít naformátovat do NTFS, ale asi si myslím špatně :myslim:papa

Kong: asi mi verit nebudes, ale me se to jednou povedlo. Klasicky WinXP formatovani, 256 MB Kingston. Ale jen jednou a podruhy to tu volbu nenabidlo :o:myslim

no já právě taky tak odrovnal Flěšku že jsem ji naformátoval NTSF ale pak už jsme j inerozchodil pouze přes partionmagic odebrani partion a znovu zavedení FAT32

Zkusil bych ve Win XP ve spravci disku zrusit oddil na ty flashce a vytvorit oddil novej v NTFS a pak to zkusit naformatovat. V pripade ze se to nepovede stejnym postupem vratit na FAT32 anebo v total commanderu v nabidce soubor je polozka rozdelit soubor. Tim to rozdel dle libosti :c) A tam kam to preneses to zase total commanderem spojis :c)

Původně zaslal: KoNG

no já právě taky tak odrovnal Flěšku že jsem ji naformátoval NTSF ale pak už jsme j inerozchodil pouze přes partionmagic odebrani partion a znovu zavedení FAT32

Všechny Flash jdou do NTSF, jen to musíš ve správci povolit, a pak i odebírat přes Bezpečně odebrat, dokonce ve Vistách se několikanasobně zvýší rychlost kopírování;)