Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovací asistent


Georginho_cz406

Recommended Posts

Původně zaslal: Burisek

přidám se,pokud to budete brát z aukra,tak bacha na Polsko !! Objednal jsem si to,ale nechal jsem to kámošovy pro ženskou k vánocům,a nefunguje mu jeden senzor,a vypadá to že odešel i druhý !! je to od uživatele/prodejce - AGD-RTV1 má sice hodně kladných hodnocení,ale komunikace dost vázne,tak bacha na to !! Je blbý si s tím dát práce a pak to zase montovat pryč !!

Už jsem taky slyšel,že od poláka nefungoval já to kupoval od českého prodejce.

[upravil dne 15/1/08 Vlastyk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vlastyk

Původně zaslal: Burisek

přidám se,pokud to budete brát z aukra,tak bacha na Polsko !! Objednal jsem si to,ale nechal jsem to kámošovy pro ženskou k vánocům,a nefunguje mu jeden senzor,a vypadá to že odešel i druhý !! je to od uživatele/prodejce - AGD-RTV1 má sice hodně kladných hodnocení,ale komunikace dost vázne,tak bacha na to !! Je blbý si s tím dát práce a pak to zase montovat pryč !!

Už jsem taky slyšel,že od poláka nefungoval já to kupoval od českého prodejce.

[upravil dne 15/1/08 Vlastyk]

jj akorát mě sere že jsem to nechal velmi dobrýmu kamarádovy pro manželku a teď to nefachčí,někde bych se viděl,snad mi napíše a nějak to vyřešíme..... ale pro info aby se to vědělo !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: Vlastyk

Tak třeba tady je nabídka http://www.aukro.cz/item294576464_parkovaci_asistent_4_senzory_vetsi_displej.html

Jestli jseš trošku zručnej tak to zvládneš sám návod je u toho.Při zařazení zpátečky se ti senzory aktivují a jak se přibližuješ k překážce,na displeji se ti zobrazuje ledkama a zvukovým signálem z které strany se předmět přibližuje a jak jsi od něj daleko toť vše.

A nejaky navod ako na to? Pripadne foto toho celeho, aj displeja a taak???

dyk tam fotky mas, tak si proklikej tech par odkazu co tu je a hned uvidis co a jak.

navod na to neni nejak extra potreba, proste koupis sadu, do narazniku podle prilozeneho navodu prilozenou frezkou udelas v patricnych mistech otvory pro senzory, natahas kabely k ridici jednotce kterou das nekam do kufru, pripojis ji na zpateckovy svetla, dotahnes kabel od displeje nekam do kabiny, tam umistis displej a pripojis ho a je hotovo. to snad neni tak tezky na pochopeni ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: Vlastyk

Tak třeba tady je nabídka http://www.aukro.cz/item294576464_parkovaci_asistent_4_senzory_vetsi_displej.html

Jestli jseš trošku zručnej tak to zvládneš sám návod je u toho.Při zařazení zpátečky se ti senzory aktivují a jak se přibližuješ k překážce,na displeji se ti zobrazuje ledkama a zvukovým signálem z které strany se předmět přibližuje a jak jsi od něj daleko toť vše.

A nejaky navod ako na to? Pripadne foto toho celeho, aj displeja a taak???

dyk tam fotky mas, tak si proklikej tech par odkazu co tu je a hned uvidis co a jak.

navod na to neni nejak extra potreba, proste koupis sadu, do narazniku podle prilozeneho navodu prilozenou frezkou udelas v patricnych mistech otvory pro senzory, natahas kabely k ridici jednotce kterou das nekam do kufru, pripojis ji na zpateckovy svetla, dotahnes kabel od displeje nekam do kabiny, tam umistis displej a pripojis ho a je hotovo. to snad neni tak tezky na pochopeni ne

Ja si to proste aj tak neviem predstavit ako by to vyzeralo na tom narazniku (farba) a aj na palubke, nakolko ma kazdy zasah do auta rusi, aj handsfree co mam pripevnene na palubke sa mi vobec nepaci.

Proste nerad pridavam veci naviac co tam nemaju byt.

Tak vazne neviem ako by to vyzeralo aj zvonka aj na tej palubke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cidlo je vetsinou mozne prestrikat do barvy vozu aniz by to melo vliv na funkci. Ten displej si musis holt nekam umistit v interieru, nejlepsi asi nad zpetne zrcatko, jak uz tu bylo napsano, popr. jsou systemy bez displeje, ktere jen pipaji a podle rychlosti pipani poznas jak se priblizujes prekazce, tahly ton se pak ozve v okamziku kdy bys mel zastavit, protoze jsi tesne u prekazky

na narazniku to vypada takhle, nerike ze jsi to jeste u zadneho auta nevidel, dost dnesnich aut uz to ma z vyroby

ResizedSaab-9-5-exhaust-and-parking-sensor-detail.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

cidlo je vetsinou mozne prestrikat do barvy vozu aniz by to melo vliv na funkci. Ten displej si musis holt nekam umistit v interieru, nejlepsi asi nad zpetne zrcatko, jak uz tu bylo napsano, popr. jsou systemy bez displeje, ktere jen pipaji a podle rychlosti pipani poznas jak se priblizujes prekazce, tahly ton se pak ozve v okamziku kdy bys mel zastavit, protoze jsi tesne u prekazky

na narazniku to vypada takhle, nerike ze jsi to jeste u zadneho auta nevidel, dost dnesnich aut uz to ma z vyroby

ResizedSaab-9-5-exhaust-and-parking-sensor-detail.JPG

Ja nevravim ze som to nevidel, jasne ze viem co to je aj ako to vyzera. Ja len vravim ze si to neviem na svojom predstavit.

No a to ze sa to da prestriekat do farby...no dakujem pekne.

Asi sa predsalen spolahnem sam na seba ako doteraz a hotovo :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vlastyk

Tak jsem dnes auto trochu oplách a udělal ty fotky,snad se mi je povede sem dát.

[upravil dne 15/1/08 Vlastyk]

Docela by me zajimalo jak to mas kdyz je destivo a jsi po dlouhe ceste, nebo jsi to dele neoplachoval. Ma to na funkci vliv??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: sarkomi

pokud to můžeš stříknout barvou tak by to nemělo vadit

No ved to, ze asi nemozem....takze by som tam mal cierne prkotiny

[upravil dne 15.1.2008 Y2K]

vybráno z diskuse

Ano, přestříkat můžete jakékoliv senzory. Důležité je nezalepit otvory mezi jednotlivými díly čidla. Tudy prochází ven ultrazvukové vlny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: sarkomi

pokud to můžeš stříknout barvou tak by to nemělo vadit

No ved to, ze asi nemozem....takze by som tam mal cierne prkotiny

[upravil dne 15.1.2008 Y2K]

vybráno z diskuse

Ano, přestříkat můžete jakékoliv senzory. Důležité je nezalepit otvory mezi jednotlivými díly čidla. Tudy prochází ven ultrazvukové vlny.

sorac....som to inak pochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když je kupoval na Aukru,měl jsem možnost si vybrat z nabídky černé,bílé,modré,červené nebo stříbrné auto je stříbrné tak to byla jasná volba,jinak senzory je možné libovolně přelakovat jak akrylátem tak barvou ve spreji:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vlastyk

Já když je kupoval na Aukru,měl jsem možnost si vybrat z nabídky černé,bílé,modré,červené nebo stříbrné auto je stříbrné tak to byla jasná volba,jinak senzory je možné libovolně přelakovat jak akrylátem tak barvou ve spreji:super

No kedze zltu nemaju....a poznam sa aky som v tomto "majster" asi to predsalen necham tak.

Aj ked by to bola super vec teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: Vlastyk

Já když je kupoval na Aukru,měl jsem možnost si vybrat z nabídky černé,bílé,modré,červené nebo stříbrné auto je stříbrné tak to byla jasná volba,jinak senzory je možné libovolně přelakovat jak akrylátem tak barvou ve spreji:super

No kedze zltu nemaju....a poznam sa aky som v tomto "majster" asi to predsalen necham tak.

Aj ked by to bola super vec teda

To musíš vědět sám na co se cítíš,ale myslím že na tomhle nemáš co zkazit,nech si namíchat sprej v odstínu auta, spodek senzorů obal izolačkou připevni na něco nastojato a párkrát je přestříkni,uvidíš že to je sranda a efekt se dostaví;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vlastyk

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: Vlastyk

Já když je kupoval na Aukru,měl jsem možnost si vybrat z nabídky černé,bílé,modré,červené nebo stříbrné auto je stříbrné tak to byla jasná volba,jinak senzory je možné libovolně přelakovat jak akrylátem tak barvou ve spreji:super

No kedze zltu nemaju....a poznam sa aky som v tomto "majster" asi to predsalen necham tak.

Aj ked by to bola super vec teda

To musíš vědět sám na co se cítíš,ale myslím že na tomhle nemáš co zkazit,nech si namíchat sprej v odstínu auta, spodek senzorů obal izolačkou připevni na něco nastojato a párkrát je přestříkni,uvidíš že to je sranda a efekt se dostaví;)

Tak neviem kde by u nas daco take dokazali namiesat he he

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...