Sign in to follow this  
Followers 0
chotemicak

5 sudů v 205 XRD

23 posts in this topic

Zdravím všechny v PC. Dneska jsem v rámci příprav na mou svatbu , :roll byl pro pivo. Kupoval jsem 4x 50 lit. pivo :super a 1x 50lit limo. Všechno se to vešlo do mojí věrný 205 3dv. Je teda fakt že to vypadalo jako citrouš ale dojeli jsme. :super Jsem domluven s OK406 že mi sem později hodí fotky protože moje maličkost to neumí. :mad: Poslední foto je normální stav. Co vy na to??

Kolega říkal, že do svý bývalý 205ky naskládal pomalu víc věcí než do 306 break;) Je to takovej malej zázrak...:D

No můj známej má taky 205 3dv. a jednou jsem ho viděl jak veze padaný jabka do výkupu. Když jsem se ho potom ptal kolik tam měl pytlů, tak říkal že 8 . měl to narvaný od palubky u spolujezdce až dozadu a ani mu nešel zavřít kufr. To je cca 400kg.:o:o:super:super

já jel celou cestu 50 - 60 ono to sedělo na dorazech a taky sem měl strach o nápravu. Mimochodem OK406 díky za vložení fotek a výmaz spz. :potlesk :potlesk to mě vůbec nenapadlo jinak bych to zakryl.

Ty jo , pekne ja sice vozim v C5 normalne 6 sudu v kufru a to ani neklapim sedadla , jednou jsem nalozil i 8 ale se klopenymy sedadly, jen se vzdy na me divne divaji jak to klesne az na zem a pak se to smao zvedne :)

Původně zaslal: janča205

No vejde se do ní hodně,ale něco podobnýho jsem ještě nezkoušela!:o

Tak to je na čase, abys vyzkoušela, co se tam dá dát...

...nebo dá dělat.

no jasně dělat se tam dá asi všechno možný. :D:aut Když se sklopěj sedačky tak je tam najednou placu až sem se divil.:super:potlesk

Tak ať Vám vyjde na svatbu počasí a vše nej ..... přeji:super:super:super

jeste jeden jsi tam mohl dat,aby nebylo malo:aut Tak vse nej na spolecne ceste ve dvestepetce.:papa:D

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: janča205

No vejde se do ní hodně,ale něco podobnýho jsem ještě nezkoušela!:o

Tak to je na čase, abys vyzkoušela, co se tam dá dát...

...nebo dá dělat.

janča by to pak musela všechno vypít a to by se tu pak strašně dlouho neukázala... a to co se tam dá a nedá dělat,tak to už má taky beztak otestovaný..:D:D:D

Jinak pěknéj náklad...