Sign in to follow this  
Followers 0
bisa

605 nejdou větráky sahary

7 posts in this topic

Nevíte někdo čím by to mohlo být že to nefunguje?nebo kde to má teplotní čidlo na ty větráky,nebo náké relátko.Je to 3,0 v6 127kw.Díky za info.

Čidlo sahar na 2.0 je na expanzce dole. Jde tam kabel a to čidlo je ve fialovým plastu.

Jestli to tak má i 3.0 někdo upřesní nebo se mrkni. Na chladiči by ještě mělo být čidlo hladiny kapaliny.

Původně zaslal: Fusion

Čidlo sahar na 2.0 je na expanzce dole. Jde tam kabel a to čidlo je ve fialovým plastu.

Jestli to tak má i 3.0 někdo upřesní nebo se mrkni. Na chladiči by ještě mělo být čidlo hladiny kapaliny.

Na třílitru je náké čidlo valeo na expanzce nahoře,tak nevím jestli by to nemohlo být ono.To mě nenepadlo,ale skusím ho spojit jestli se větráky nerozběhnou.Jinak díky.

Původně zaslal: bisa

Původně zaslal: Fusion

Na třílitru je náké čidlo valeo na expanzce nahoře,tak nevím jestli by to nemohlo být ono.To mě nenepadlo,ale skusím ho spojit jestli se větráky nerozběhnou.Jinak díky.

2,0 má expanzku přímo na chladiči zboku, takže je čidlo tam. 3,0 ji asi má oddělenou na pravém podběhu jako 2,1TD, takže to čidlo, které myslíš je "jen" hladinové. Hledej po stranách chladiče (v čelech - asi pravá strana). Čidlo má šestihran na klíč 29 a tři kontakty.

http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=fc75629

[upravil dne 6.4.07 Kdo]

Ja mam 2.1. td a tiez mi nespusta ventilatory ani pri teplote nad 105 ´C.

ten spinac je na chladici ???

:myslim

Původně zaslal: mmartinkovic

Ja mam 2.1. td a tiez mi nespusta ventilatory ani pri teplote nad 105 ´C.

ten spinac je na chladici ???

Původně zaslal: Llukass4

Ja mam tiez ten isty problem :(...takisto 2.1 td 1992

Máte s klimou, nebo bez?

Pokud máte dvě sahary a bez klimy, zapojení můžu dát. Teplotní spínač je v pravém dolním rohu (po směru jízdy) chladiče a je třípinový.