Sign in to follow this  
Followers 0
Rudan

Ovládání rádia - zapojení

6 posts in this topic

Po koupi auta jsem zjisti, že dva dráty z páčky pro ovládáí rádia jsou volně hozené pod plastovým krytem pod vlantem. Nevíte někdo, kam mají být zapojené? Mám 306 HDI r.v.2001 a nemám žádný popis zapojení. Předem díky za každou radu.:myslim

A fungují Ti všechny funkce, které má ta páčka podporovat? Koukni do manuálu co to má vše ovládat a uvidíš.

bohužel k tomu nic nemám. Proto jsem se obrátil na fórum, jestli s tím nemá někdo zkušenost:bojim

Zatím jsi nenapsal, jestli ti v současnosti funguje ovládání rádia páčkou, anebo je to \"mrtvé\"

Původně zaslal: Rudan

Po koupi auta jsem zjisti, že dva dráty z páčky pro ovládáí rádia jsou volně hozené pod plastovým krytem pod vlantem. Nevíte někdo, kam mají být zapojené? Mám 306 HDI r.v.2001 a nemám žádný popis zapojení. Předem díky za každou radu.:myslim

Tak 306 má 4drátový, nebo 2drátový ovladač. V rádiu je to zapojené do spešl konektoru. Označení je jako datová sběrnice.

Ovládání pod volantem můžeš zvolit podle počtu protažených drátů, nebo koupit páčku s drátama. 2dráty se blbě scháněj a jednu bych sám potřeboval :)

Je to Clarion páčka a zapojení není potřeba, vždyť jsou to jen dva dráty :D čili nepotřebuješ zapojení, ale tu páčku, nebo jinou páčku, ale k ní jiné dráty.

Tak jsem se díval kolik mam drátu u ovládaní autorádia u sve 306tky Clarion PU 1570 A,a kupodivu jsem jich tam našel pět káblu co vedou do toho konektoku od pačky,tak nevím ale funguje normálně.