Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktivní subwoofer


Sw3x

Recommended Posts

Zdravím lidi, koupil jsem si aktivní subwoofer sencor SCS WA1203 kamarád mi to zapojil a hrálo to v poho tak jsem jel domů a po cestě jsem to pořádně vohulil a rádio se vyplo a začla mi svítit červeně baterka na palubovce, když vypnu basák tlačítkem tak světýlko zhasne a rádio se zapne. Nevíte někde co by se stím mohlo stát? Moje baterka https://www.zbozi.cz/vyrobek/autobaterie-akuma-komfort-plus-80ah-12v-8009601208879/?gclid=CND8obHoh9ICFYEV0wodYaEItw#utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_content=KAT_Autobaterie&utm_campaign=DSA_TEST_5&sidVis=1%23utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_content=KAT_Autobaterie&utm_campaign=DSA_TEST_5

Auto: Peugeot 206 1.6 16V 80kW 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou a pořádně aby jsi tomu rozuměl.

Napájení pro subwoofer musíš mít z baterky.

Spínací/ ovládací impulz +12V pro zapnutí a vypnutí sub. společně s rádiem máš napojený z rádia. 

RCA výstupy napojíš taky z rádia pokud je má. Pokud nemá pouziješ převodník high/low

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdriv si sezen trochu kvalitnejsi kabely - silnejsi
cca 0,5 metru cerneho
cca 6m cerveneho
a treba 4m pouzijes ten pruhlednej co tam ted mas

minus napoj kamkoliv vzadu v kufu kde je sroub ukostreni (zelenozlute kabely)
plus natahni dopredu pres pricku do motoru - v pojistkach (ta vec za baterii) by mel byt pripojovaci sroubek M6 na ten se napoj a vhodne pouzit neco takoveho (pojistkove pouzdro + pojistka)

  pojistkove-pouzdro-sinus-live-sh-100_394

 

a ten soucasny pruhledny kabel zapoj na radio a na woofru na pozici REM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojenej rem kabel na pevnou 12ku... Fuh... to v nízkejch otáčkách muselo dělat solidní bordel...

 

EDIT: nehledě na to, že gain na max při nějakejch podle polohy potenciometru cca 200hz? To ten poslech byl docela nic moc...
EDIT 2: A pokud ten woofer má fakt 300W RMS, tak tam má zhruba nějakou 20ku pojistku? Tak ten kabel je fakt dost slabej... Nehledě na to, že pojistky na rádiu maj v 99% 10ky a pojistka v autě pro rádio, jako takový bude mít maximálně 15ku, to se dole divím, že to celý nezahořelo :D

Upraveno uživatelem jiriczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...