Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 GTI najeto 46 000 km


Guest StibTo

Recommended Posts

Pe.Tr. Ano vzadu vedle 306 bývá GTI-6, ale tohle je model MKIII (99 a mladší - čirá světla, úzké boční lišty, zadní okno bez "gumy" a bez okrasné lišty dole, "liché" budíky přístrojů atd) a tam si nejsem jist. u MKII tam je určitě. Jinak pokud tam být nemá, emblém "306" je správně umístěn. Chtělo by to VIN, pak to bude jasné. :) 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gti teď prodáváš, s tím, že to nevyužiješ ... A nevím, za kolik to má jezdit, když se tomu nakládá, ale soudě dle té spotřeby v tvém podpisu to asi taky úplná rallye nebude. Ne, ty seš na tyhle věci prostě asi moc spořivej (jen si to nechceš moc přiznat občas) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto pěkný, ale cena trochu přestřelená. Za ty peníze se dá pořídit i mnohem zajímavější lvíče :super

 

Edit: Jinak k té Milanově spotřebě, co má v podpisu, to taky moc nechápu, já mám o 8ventilů míň a jsem rád, když to jezdí za 12l :D

Upraveno uživatelem Zdenek86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nikde není psáno, že to je pevná cena, viď. Majitele neznám, inzerát jsem zahlédl na Facebooku, ale vzhledem k vyšší částce uvedené v inzerátu si dovedu představit, že o ceně bude možné ještě jednat ... K "do blba" se opakujícímu tématu spotřeby páně Milanova snad jen (opět) tolik - kdybych si pořídil "gt/gti/S16/rc/..." verzi čehokoliv, nebudu zkoumat spotřebu na decilitry. I na svém daily car (viz. podpis) mám z pragmatických důvodů, ne proto, že bych se snad měl v nejmenším zač stydět již delší dobu uvedeno, že jezdí dlouhodobě za "9,x" - pro nedůvtipné : za "x" lze dosadit libovolné číslo od 0 (nula) do 9 (devět) ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...