Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

fap off ostrava


tvoreček

Recommended Posts

No jo, kdo nečte, neví...

Kdybych nebyl na mobilu, vložil bych ti odkaz. Aktuálně tu jsou 2-3 živá vlákna o STK a FAPoff.

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě by mě zajímalo které stk mi to zjistí že ho tam nemám...ještě jsem neslyšel že by se měřily pevné častice ve výfukových plynech..

prosím tě, dej si do podpisu jiné město--řekl bych, že takoví neználci žijí někde jinde :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pevné částice neměří...ale měří kouřivost a tu tvoří právě ty pevné částice.....já jen že s FAPoff jsem měl kouřivost už podruhé 2-2.56.....tak si to přeber.

Samo že částečně to dělá i lážo ježdění a pak to při 5000 otáčkách lítá ven.

V pátek byl kolega s C4 2.0hdi také fapoff na emisích.....měl kouřivost 1.56....všichni ví kolik je povolená ..že..??

Dle mě se prostě u auta s fapoff  všechen bordel kterej by zachytil FAP ukládá ve výfuku a pak když to na emisích vytočí debilně na 5000ot....tak to všechno lítá ven a kouří to jako prase. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja len dufam , ze co najmenej tychto aut , bude jazdit v okoli pohybu mojich deti.....

Okolo čeho myslíš že jsme chodili v dřívějších dobách  Liazek..Ávií..Vejtřesek a obrovských znečišťujících podniků 70-80let ..atd.......a neboj žijeme a budeme žít dál.

Dnešní ovzduší je proti tomu krásný čerstvoučký vánek.....

Nejhorší je smrt z viděšení...!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty vlákna jsem četl a půlka rika jedno a druhá druhé jedni projdou druzi říkají ze ne.nikde není nic jasne dane.

Jasně, že není. Svět nefunguje černobíle ;) Záleží na tobě, kolik tomu chceš dát času, peněz, starostí. Některé úspory holt vyjdou dost draho, tak si to přeber, jak chceš :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okolo čeho myslíš že jsme chodili v dřívějších dobách  Liazek..Ávií..Vejtřesek a obrovských znečišťujících podniků 70-80let ..atd.......a neboj žijeme a budeme žít dál.

Dnešní ovzduší je proti tomu krásný čerstvoučký vánek.....

Nejhorší je smrt z viděšení...!!

je sice pravda, že todle tu nemáme http://www.novinky.cz/cestovani/400381-dva-dny-do-katastrofy-vratil-se-zit-do-cernobylske-zony-neopusti-ji-ani-v-rakvi.html , ale pořád platí--jaké si to uděláme, takové to budeme mít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...