Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zdeňkova 106 Rally


Zdenek86

Recommended Posts

Tak jak jistě někteří víte, sháněl jsem nějakou pěknou 106-ku ve vergi GTI nebo Rally.

Nakonec to dopadlo s Rally verzí, je to 8v  víceméně v originálním stavu, tedy co se týče karoserie, interiéru, podvozku a celkově vzhledu.

Je tam pár úprav, jako sportovní volant a pás řidiče, které půjdou dolů. Jednak se mi to nelíbí, druhak se to moc nelíbí ani příslušníkům, kteří nám pomáhají a chrání nás...

Origo díly k autu jsou, takže výměna bude rychlá a jednoduchá.

Stav celého auta je bych řekl výborný, pro začátek mám jen pár fotek, ještě od původního majitele, pak jsem něco narychlo nafotil já.

Ale podstatné je, že krytická místa jsou naprosto netknutá, ať už jde o kufr nebo nosníky, a ještě bílá barva to krásně ukazuje.

 

No a co se samotné techniky týče, tak motor má ostrou vačku, upravenou řídící jednotku, nerezové svody, laděnou koncovku výfuku (ale nijak to neřve), ve předu kotouče Brembo max, vzadu kotouče Zimmermann. Rozpěru mezi tlumiči a také rozpěru mezi předními rameny.

post-31772-0-71395800-1459025718_thumb.j

post-31772-0-61798300-1459025729_thumb.j

Upraveno uživatelem Zdenek86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

No neříkám, že je to nemožné, ale v Hostivici se už moc nezdržuju, neboť jsem se přestěhoval kousek k Benešovu, ale občas tam jezdím za rodičema, takže se potkat můžeme. :)

Ale můžeme se někdy střetnout, rád si prohlédnu, co jezdí po městě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlý dotaz na zdejší osazenstvo, mám doma po renovaci kola na 205gti (speedline) 15" et19, s gumama 195/50 pasoujou na 106ku bez problémů, Nedřou vzadu? Nebo je potřeba podložky? Než se pro ně vydám 200km, tak jestli má vůbec cenu pro ně jezdit nebo je nechat uložené :D

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V TP máš co? Předpokládám jako já 185/55 R14, pak bys tam jako alternativu měl mít 195/45 R15, ale myslím, že bez problémů tam půjde i 195/50 R15.

 

ET19 by snad nemělo vadit ... ale to nemohu 100% zaručit, jelikož já v TP mám R14 a ET16 (alu Alize)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V TP mám pouze 14" 185/55 , jenže to je tam teď a pouze na zimákách, mám doma úplně novu sadu na 15" speedlinech, co jsem měl připravené na 205gti, ale to zatím ještě dlouho nevyužiju, tak než to spuchří, tak bych to dal na rallyčko... pardon, ET je tam 18. Takže by to mohlo vyjít... Dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak nechci z toho dělat žádnej tuning, ani že by se mi na tom větší kola líbila, ale mám prostě sadu s tímhle obutím momentálně navíc. Tak bych to použil se...

 

Tady je sériovej podvozek, takže... říkáte, že se to tam vejde... No zajedu tedy pro ně a vyzkouším :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...