Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolové šrouby na litá kola


Gurmán

Recommended Posts

Čau,trochu to tady oživím,povedlo se mi sehnat po dlouhé době pěkná origo litá kola na 605 a mám problém s šrouby,na autě jsem měl hnusné AEZ kola která byla chycená normálně kuželovými šrouby ale tyhle originály potřebují rovnou dosedací plochu,nějaké jsem doma měl ale mají moc vysokou hlavu a vylézají z kol ven.

 

Měl jsem takový nápad že bych ty kola nechal u soustružníka předělat na kužel a bylo by protože ty šrouby se blbě shánějí a když jsou tak je nový šroub i za 160kč :roll

Případně nemáte někdo tyhle šrouby doma navíc? klidně bych si je pak nechal nazinkovat..

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm,díky za rady,na te strance autorozvody jsem teda nasel jen jeden typ s plochou za 85kč.Když jsem na auto ted koukal tak se mi to i celkem líbí jak vylézají(jsou chromové)-a není to moc,pár mm. takže bych je tam klidně i bral 

Potřeboval bych jich asi 7 kousků no.Ještě změřím kolik by mělo vystupovat závitu a asi se zajedu optat do Federalu..

 

Podložky bych bral ale myslím že už potom nebude stačit závit :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...