Jump to content

engine fault ...


Pilečák
 Share

Recommended Posts

zdravím dnes když jsem nastartoval ukázala se hláška engine fault : Repair needed , autem jsem pak musel odjet cca 10km a vůbec nic jsem nepozoroval i když občas se mně stane že mně auto nepatrně škubne + časta regenerace Fap , nemáte zkušenosti  co by to mohlo bejt ? bohužel do utery to asi nikam nedám zkontrolovat (svátky)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahojte!

Mne sa to isté stalo v marci, na druhý deň som hneď išiel na diagnostiku, a podľa toho všetko OK. Údajne mohlo byť na vine nekvalitné palivo. Dali mi aditívum značky Pro Tec na vyčistenie palivového systému. Ak to nepomôže, údajne mám vymeniť palivový filter (naposledy menený v októbri). Ak to bude pokračovať, tak to môže skončiť tak, že sa vymenia trysky. podľa servisu má mradšej počkať na to, kým niečo zdochne, až vtedy si môžeme byť istý, čo bolo na vine.

Predtým motor trošku trhalo na voľnobeh. Keď som išiel cca 50 km/h, zaradená 3, a prudko som šľapol na plyn, začalo trhať motorom, a až potom začalo zýchlovať. Auto mi toto robilo už asi rok. Hláška sa mi pri podobnom zrýchlení objavila cca. pred mesiacom. Po vyčistení tým aditívom sa to trošku zlepšilo, no cez víkend sa to vrátilo znova. Tá hláška po určitom čase zmizne.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...