Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahojte

Nemáte někdo zkušenost s výměnou repro v předních dveřích? Jak demontovat tapec, jaké repro použít, prej na ně není ve dveřích moc místa (hloubka)?

Díky 

 

Odesláno

Ahoj, na demontáž tapecu ti mohu poslat návod, ale s repro bude asi problém. Jak jsem zjišťoval, tak origo repro jsou asi zezadu uzavřené (aspoň podle fotek, venku jsem je zatím neměl), protože ve dveřích není žádná clona proti stékající vodě uvnitř dveří. Jsou také dost mělké. Zatím jsem nenašel nějaké neorigo repro určené do P508.

  • O 1 měsíc později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 1 rok později...
Odesláno (upraveno)

Ahoj...auto na tom odkaze v a-hifi.cz je moje. Nechal jsem si vyměnit přední reproduktory a nelituji toho...super rozdíl -doporučuji! K tomu to odhlučnění dveří udělá svoji službu.

Upraveno uživatelem m.stofi
  • O 3 měsíce později...
Odesláno

Ahojte, ak by bolo možné, tiež by mi pomohol postup na demontáž obkladu dverí. Pokazil sa mi zámok na dverách, tak to potrebujem rozobrať :(

  • O 10 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...