Richard.W2 Odesláno 16. únor 2015 Odesláno 16. únor 2015 Ahoj, když jsem sháněl kožený tapce dveří na 406 , tak jsem narazil na polokožený interier peugeot 406 sedan nový model v perfektním stavu (nejsou v elektrice) komplet za 5000 ,- (Jivno u Českých Budějovic) Je to chlápek (mechanik) co má doma několik 406tek a nemá moc času zakládáním inzerátů. chtěl jsem se o tom podělit na clubu, není to můj inzerát ale je to zajímavá nabídka více info na tel: 608 832 312 Citovat
Feelly Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 A jen interier, resp jen sedačky bez tapecu za 5 tisic ? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Kuži v elektrice koupiš od 2500,- do 4000,- , no jestli je tohle jako nový tak ty 4000,- by se asi za to dát dali Citovat
Richard.W2 Odesláno 17. únor 2015 Autor Odesláno 17. únor 2015 jasně i s tapecama dveří ten telefon je na toho chlápka... Citovat
Richard.W2 Odesláno 17. únor 2015 Autor Odesláno 17. únor 2015 jo mít sedana, tak už to tam není.. Citovat
Feelly Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Taky sem řikal, že tak 4 bych za to dal.. Těch 5 kdyby byly elektrický.. Citovat
Guest servisman Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Abych řekl pravdu bylo mne řečeno že je drahý i na náhradní díly. Citovat
Feelly Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Jako, že je drahy i samo o sobě to auto? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Škoda že ten ten zadek nejde jednoduše nacpat do starýho modelu Citovat
Charlie 1 Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Zas s tím tolik prace není.... Mít ted volný finance tak ho beru hned.... Citovat
Charlie 1 Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 No myslím ze je vezme z Fleku cakom do švy druhy 406...... Kdo o nich uvažuje moc bych neotalel,dlouho nebudou...:-) Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Tyhle jsou za 2500,- v elektrice - http://auto.bazos.cz/inzerat/43105868/ND-Peugeot-406-21-TD.php Jinak sedačky v celkem pěkném stavu, auto mělo poctivých 300 tis, přední v el., nefukční výhřev, jinak vše fungovalo. Nejsou nikde potrhané, pouze běžné opotřebení..Za vše bych chtěl 2500,- Citovat
Charlie 1 Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Bez tapecu je to o ničem,alespoň pro me.... Starý model je bohužel neměl kožené... Proto bych i do staryho dal z nový ho....... Elektrika je dobra,ale k životu ji nepotrebuju,sedačku mám nastavenou celém rok v jedny pozici...:-) Citovat
Guest servisman Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Jako, že je drahy i samo o sobě to auto? nevím co tím myslíš ale věci u něj byly 2x dražší než jinde .Ptal jsem se na pár dílů a stačilo mne. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Bez tapecu je to o ničem,alespoň pro me.... Starý model je bohužel neměl kožené... Proto bych i do staryho dal z nový ho....... Elektrika je dobra,ale k životu ji nepotrebuju,sedačku mám nastavenou celém rok v jedny pozici...:-) Však ja je nechci, kuži nechci, elektriku nechci. Z novýho to asi předělat jde, ale musí se řezat a vařit a to nechci. Citovat
Almanil Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Vypadá to dobře, ale mám dojem, že bych k tomu interiéru musel koupit i auto aby to ladilo dohromady. Citovat
Richard.W2 Odesláno 17. únor 2015 Autor Odesláno 17. únor 2015 Abych řekl pravdu, tak cena je v pohodě, já sehnal po dlouhej době sedačky, po roce tapce na pravou stranu a po dalším měsíci levou stranu která byla totálně zmaštěná (nejspíš po nehodě na levou stranu auta ) ten co mi to poslal neřekl.. (nějaký vrakoviště u Prahy ) takže jsem ze dvou spatných tapců dělal jeden dobrej a pak to byl horor nacpat na dveře, tady je prostě zachovalej kompletní interier na sedana Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.