Riddick242 Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Ahoj, mám problém s ovládáním zrcátek, v ovladači je vestavěná LED, a ta nesvíétí v žádné poloze ovladače, zrcátka nereagují, ale pojistka se jeví OK. Nevíte, kde je jednotka řídící zrcátka? Mate s tím někdo zkušenost? Předem díky za radu. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 zadna jednotka tam nebude je to ciste mechanicky prepinacovy systempokud ledka nesviti a ses si jistej ze ti tam jde napeti tak je vypinac zaoxidovany a v haji Citovat
P607Olda Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 (upraveno) Můžou být i přelámané kablíky u pantů dveří. Zkus přepínač vyloupnout a změřit, zda je tam napájení. Motorek v zrcátku může být vadný. Upraveno 28. leden 2015 uživatelem P607Olda Citovat
Riddick242 Odesláno 28. leden 2015 Autor Odesláno 28. leden 2015 (upraveno) Díky za tipy, zkusím to. Nevíte, jak je tam pořadí vývodů? kde bych měl co naměřit? ideálně schéma? Upraveno 28. leden 2015 uživatelem Riddick242 Citovat
P607Olda Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 To nekomplikuj. V klidu bude na jednom 12V a na druhém zem. Na ostatních nic. A jak budeš mačkat, tak se na výstupech musí objevit 12 V a zem a naopak. To bude něco zásadního, jako pojistka, zem nebo utržený kablík. Schema nepotřebuješ. Citovat
Riddick242 Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 Díky, po vyčištění spínače a kontaktů konektorů levé funguje, ale vynechává, pravé nic. Asi kabeláž ve dveřích. Zkusím proměřit. Citovat
P607Olda Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 A co ten přepínač, který přepíná levé/pravé? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.