durino81 Odesláno 30. říjen 2005 Odesláno 30. říjen 2005 Ahojte, neviete nahodou niekto, kolko trva dodanie tovaru na Slovensko (BA), ked si ho objednam v e-shope Peugeot clubu? Mal som jednu objednavku a doslo mi jej potvrdenie mailom 13.10., a zatial nic... Asi v pondelok zavolam, ze v com je problem. Alebo je to normalne? Citovat
Kurt Odesláno 30. říjen 2005 Odesláno 30. říjen 2005 Původně zaslal: durino81 Ahojte, neviete nahodou niekto, kolko trva dodanie tovaru na Slovensko (BA), ked si ho objednam v e-shope Peugeot clubu? Mal som jednu objednavku a doslo mi jej potvrdenie mailom 13.10., a zatial nic... Asi v pondelok zavolam, ze v com je problem. Alebo je to normalne? No, normální.... Normální by to být nemělo, ale stává se to. Zkus nejdřív Ondrovi, který se stará o e-shop (resp. jeho manželka, ale na tu e-mail nemám ), poslat e-mail na: alfons@kobranet.cz a případně později zavolat - snad se dozvíš víc. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.