MrValicekNR Odesláno 29. prosinec 2014 Odesláno 29. prosinec 2014 5dni som mal auto odstavene nepouzival som ho a dnes ranno vonku cca -7 som nastartoval dal rucnu dole ale zadne kolesa mi ostali zabrdene som presiel az do nakupneho centra cca 5km kde som nehal rucnu lanka rozmrazit kotuce boli dobre horuce a teraz som hu preistotu nezatiahol ale co ma trapi ze mi sviet airbag fail... moze to byt zimou alebo nieco sa mohlo pokazit ? A k tej rucnej da sa nejako predict spravit aby mi viac nezamrzla ? Na starich autach to bola bezna vec ale kamarat co ma tes peugeot 307 nikdy nemal taky problem. Citovat
PAJA106 Odesláno 29. prosinec 2014 Odesláno 29. prosinec 2014 Zamrzají ti nejspíš lanovody. To s tím airbagem mám teď na 206 taky, ale stačí jak se vevnitř trochu ohřeje a po dalším startu hláška zmizí. Citovat
MrValicekNR Odesláno 29. prosinec 2014 Autor Odesláno 29. prosinec 2014 Uz som mal v po dlhšej ceste zakurenne na 22° ale aj tak po nastartovany mi po par sekundach rozsviety kontrolka Citovat
MrValicekNR Odesláno 29. prosinec 2014 Autor Odesláno 29. prosinec 2014 Mal som auto na diagnostike a pise mi detonatory bozneho auirbagu vzadu v lavo, zaclonoveho airbagu - skrat na kostru , airbog pritomen, Mal som podozrenie ze je to v sedecke airbag nwm ci spravne skusal som ho odpojit a znova zapojit a teraz mi pise tu istu hlasku lenze uz nie skrat na kostru ale odpojeny obvod Co mam skusit ? Citovat
MrValicekNR Odesláno 11. leden 2015 Autor Odesláno 11. leden 2015 Konektor pod sedackou som kontroloval aj kable vyzeraju neporusene Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.