Péťa Odesláno 28. prosinec 2014 Odesláno 28. prosinec 2014 Nám teprve zasněžují http://www.skipetrikovice.cz/online-kamera Citovat
deeper Odesláno 29. prosinec 2014 Odesláno 29. prosinec 2014 No jelikož dneska sněží i u nás. Což se děje 1-2x ročně. Tak myslím, že Klínovec bude sjízdný. Měl jsem v plánu jet dnes, ale nechám to nasněžit a pojedu zítra Citovat
Honza z Nera Odesláno 29. prosinec 2014 Odesláno 29. prosinec 2014 Když se trochu vrátím o pár dní zpět, tak jsem toho 26.12.na tý lyžovačce byl ( Černá hora - Jánské lázně ) a nebylo to špatné. Celé dopoledne to bylo řekl bych výborné, krásné počasí, nahoře prašan, lidí přiměřeně a cena permice dobrá ( druhý prcek jezdil zadarmo ). Během dne se druhá polovina kopce výrazně zhoršila, ale co také chtít když opravdu mrznout a padat začalo až toho 26.12. Trochu jsem pokukoval na parkovišti zda-li se tam neobjeví nějaký ten klubák, ale nic Citovat
MotoMoto Odesláno 29. prosinec 2014 Odesláno 29. prosinec 2014 Ještěd napadlo cca 7-15 cm sněhu. Jezdí se ale stále jen na jedné sjezdovce. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.