Jump to content
geos

DRL světla

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kam by jste v motoru u C1 (identické jako 107, Aygo) nejlépe připojili napájení DRL (denních) světel na + po spínací skříňce. Myslel jsem buď přímo do pojistek v motoru na pojistku 7, ale zde nevím jak se dostat na "střeva" pojistkové skříně (po okouknutí myslím ,že je nutné vytáhnout baterii, pak povolit šrouby,  asi 3 co drží tu skříň a pak možná půjde)..... Nebo na spínač zpátečky, ale ten zas v tom malým motoru nevidím, nebo spíš si nejsem jistý jestli je to ten co vidím hned za chladičem kousek od spojky. Měl byste někdo tip? A nejlépe i s popisem či obrázkem?

Děkuji Leoš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky za schéma, šipka označuje onen spínač předpokládám  :)  Člověk si je hned jistější. O pozici F2 jsem taky přemýšlel, ale jelikož auto nemá mlhy ani DRL tak by měla fungovat asi přímo pouze na světla a to si pak nejsem jistý, zda v ní není napětí až poté co zapnu světla... U té zpátečky to sem si jistý, že tam je hned po klíčku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono novejsi modely ktere meli svetla uz standartne to stejne mely resene pres rozpinaci rele a special pojistkovku v podbehu

ale koukam ze ta pojistka F2 je trvale pod napetim - pote to je resene rozpinacim rele pres kostru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×