222johny222 Odesláno 19. prosinec 2014 Autor Odesláno 19. prosinec 2014 Tomajda_406 : mám jeden mod,kde sou dobrý auta,ale růžověly mě kamiony a při řazení lupalo v reprácích.Tak tady mám jedno nepovedé 407 sedan cabrio a taky předemnou jela polizei,tak jsem musel dodržovat Citovat
KingSpade Odesláno 19. prosinec 2014 Odesláno 19. prosinec 2014 Zrovna teďka jedu s tou stejnou Scanii co máš johny na screenech a štve mě jedna věc a to ta, že nezobrazuje hodnotu rychlosti tempomatu. Citovat
222johny222 Odesláno 20. prosinec 2014 Autor Odesláno 20. prosinec 2014 (upraveno) Mám dobrej mod na vylepšení displeje u Scanie kdyby si chtěl jo jo,je to Ičko Upraveno 20. prosinec 2014 uživatelem 222johny222 Citovat
marko306 Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 (upraveno) Kingspade a aj si prepínal PP? Neviem si teraz spomenúť ktorý kláves je na prepínanie, ale tuším písmeno I. Upraveno 20. prosinec 2014 uživatelem marko306 Citovat
marko306 Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 Johny, až teraz pozerám, že ti ružoveli kamióny. Ktorý mód ti to robil? Mne to robila jedna verzia eurotruck simulátora. Už som mal najazdených vtedy okolo 80 000 km, ale od nervov som to zrušil, lebo všetky kamióny na ktorých som jazdil mi zružoveli. Jednému kamáratovy sa dokonca počas jazdy strácali návesy a okrem toho mu to tiež ružovelo. Citovat
Berkoff Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 Já to taky hraju, spíš svátečně, ale hraju https://www.youtube.com/watch?v=-zXM5KrU3kE Citovat
marko306 Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 Pekne zacúvané. Ako to viete nahrávať ako video? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 na to jsou ruzne programy na nahravani her Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 (upraveno) napriklad FRAPS - googl poradi - myslim ze tohle je nejjednodussi a nejrychlejsija to nepouzivam pouziva to svagr na letadla zapnes to nastavenou klavesovou skratkou (kombinaci klaves) bud hned nebo az se neco zajimaveho dejepote to myslim stejnou klavesovou skratkou ukoncis a soubor se ulozi Upraveno 20. prosinec 2014 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
222johny222 Odesláno 21. prosinec 2014 Autor Odesláno 21. prosinec 2014 Marko zatím jsem na to nepřišel Berkoff stáhl jsem si tuning balíček a trochu poladil moji Scanii Citovat
marko306 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 To je tam fakt UFO? Ja som zatial videl iba balóny a lietadlá Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 nejakej MOD kdy z letadla se udela UFO Citovat
222johny222 Odesláno 21. prosinec 2014 Autor Odesláno 21. prosinec 2014 To není mod,to tak fakt lítá a pořád dokola to krouží Letadle ve hře normálně lítají. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 panove chci cumakovej kamion nejlepe scanii verzi 1.1.1 - stahnul sem sice scanii T620 ktera mi bohuzel prepsala moje auto a nejdou zmenit vubec barvy nemate nekdo verzi kde barvy menit jdou ?? Citovat
marko306 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 Ježíš, ja som slúbil že pozriem nejaké módy na nosaté Scanie, ale zabudol som. Lukáš, vytvor si jeden profil, kde budeš skúšať módy, lebo nie všetky sú medzi sebou kompatibilné a vadia sa. Inak kto ste na akej úrovni a kilometroch? Ja 33 a cez 30 000 km. Predtým, keď mi ešte ružoveli kamióny a stratil som nervy a zmazal som to, tak som mal okolo 60 000 km. Úroveň už neviem. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 (upraveno) no lehce sem svindloval uroven 22 a cca 16 tis - ale prisaham ze pak budu jezdit bez techto "uprav" :mad: momentalne jedu z Rotterdamu do Brna s kyselinou sirovou uz sem za Prahou aktualni mody - omezovac rychlosti- realne firmy- realne benzinky- mytne brany- kamion Peterbilt - vidim ho jezdit po silnicich jen nevim ktera prodejna ho nabizi Upraveno 21. prosinec 2014 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
marko306 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 Ja mám všetko odjazdené iba s obmedzovačom a dvomi Scaniami. Nejakých pár 100km mám ešte v testovacom profile. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 ja mel prvniho renaulta - nejakeho zakladnihoted mam scanii topline - nekde sem daval fotkujedu bez omezovace ale je to o hubu kazdou chvilku to nekde rozstrelim asi to smazu ted se mi asi diky modu mytnych bran stalo ze sem nemel nikde ani jednu zakazku - stacilo mod smazat parkrat se "vyspat" a uz zase drandim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.