virten Odesláno 13. prosinec 2014 Odesláno 13. prosinec 2014 Zdravím, dnes jsem jel do města a všiml jsem si, že je volant nějaký tuhý při zatáčení. Mám p106, rv. 2001. Nikdy mi to neudělalo ale dneska to fakt šlo nějak těžko zatáčet, ale myslim si že spíš při jízdě, na místě to zatáčí tak nějak normálně. Při hledání na googlu jsem četl něco i o pojistce nějaký, která by to mohla dělat. Nemáte někdo nějaký nápad? Citovat
myšut Odesláno 13. prosinec 2014 Odesláno 13. prosinec 2014 (upraveno) a co posilovač máš..?olej...máš měněný nebo origo....? gumy nafoukané..? Upraveno 13. prosinec 2014 uživatelem myšut Citovat
virten Odesláno 13. prosinec 2014 Autor Odesláno 13. prosinec 2014 posilovač mám, já ho ještě nikdy neměnil, auto mám 2 roky a zatím žádný problém, gumy by měli být taky vpohodě, ale odpoledne to zkontroluju. Když stojím na místě tak s tím jde točit si myslim normálně jako vždy, já nevim, třeba mi jen hrabe v kebuli a je to normální ale mě se prostě zdá že při jízdě je to nějaký tužší a s ničim takovým jsem se za ty 2 roky ještě nesetkal, tak nevím Jinak když točím s kolama když auto stojí tak servo jakoby "vrčí" a to dělalo vždy takže by to mělo fungovat, prostě při zatočení je slyšet trošku servo ale žádný kravál nebo tak něco to nedělá Citovat
ozzy56 Odesláno 13. prosinec 2014 Odesláno 13. prosinec 2014 jojo, tak to bude v tý kebuli... Citovat
virten Odesláno 13. prosinec 2014 Autor Odesláno 13. prosinec 2014 (upraveno) Třeba mi přes noc zeslábly ruce, nebo já fakt nevím, ale opravdu mi to přijde tuhý A za předpokladu např. jedné podhuštěné přední gumy (pravá přední se mi zdá trošku měkčí) se to může projevovat? Upraveno 13. prosinec 2014 uživatelem virten Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. prosinec 2014 Odesláno 13. prosinec 2014 tuhy olej v servu - taky mi to po ranu prijde takove ztuhle Citovat
virten Odesláno 13. prosinec 2014 Autor Odesláno 13. prosinec 2014 tuhy olej v servu - taky mi to po ranu prijde takove ztuhle Ale mě to ještě nikdy neudělalo, nebo aspoň si to nepamatuju, a to ani když mrzlo atd. A ani po ujetí 12km se to nezlepšilo Citovat
myšut Odesláno 13. prosinec 2014 Odesláno 13. prosinec 2014 tak to vyměň ,stojí to pár korun,mě kdysi zbyl z LR 110 ,červený ,tak jsem ho tam dal a neřešil dalších 140 tis km vytoč kola do max rejdu ,jestli si to pískne při nastarovaném Citovat
virten Odesláno 13. prosinec 2014 Autor Odesláno 13. prosinec 2014 A jak poznám, jestli mám elektro servo a nebo starý mechanický hnaný řemenem? Mám r.v 2001, verzi sport. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. prosinec 2014 Odesláno 13. prosinec 2014 pokud mechanicky tak bude na motoru Citovat
Iceman_3 Odesláno 15. prosinec 2014 Odesláno 15. prosinec 2014 tam bude elektrohydraulicke servo. vymen olej ako bolo pisane vyssie a uvidis Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.