fopikk Odesláno 28. listopad 2014 Odesláno 28. listopad 2014 Ahoj,nevim jestli už tu někdo řešil tohle.Nic jsem o tom nenašel tak zakladam nový téma.Napadlo mě napojit mlhovky,tak aby když zapnu levý blinkr rozsvítila se levá mlhovka a to samý i na druhý straně.jako přisvěcování do zatáček.šlo by to nějak udělat?nenapadá někoho jak by to šlo.Hodit tam drát od blinkru,dát na něj kondenzátor a připojit ho na spinací kontakt tranzistoru,a druhý drát natáhnout od světel na tranzistor a z tranzistoru na přívod k mlhovce??šlo by to? Citovat
Přema Odesláno 28. listopad 2014 Odesláno 28. listopad 2014 Jsou na to primo uni jednotky......hledej coorner Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. listopad 2014 Odesláno 28. listopad 2014 jak rozlišíš den/noc ? a hlavně to má fungovat do nějaké rychlosti a v nějakém uhlu natočení volantu. abys nepřisvěcoval furt. Citovat
Přema Odesláno 28. listopad 2014 Odesláno 28. listopad 2014 Jde vse......je to jen otazka penez...... na coupe mam coorner dodelany..... Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. listopad 2014 Odesláno 28. listopad 2014 to ano , vycházím s toho že 3000,- za to dát jako ty nechce. není totiž taková lopata Citovat
Přema Odesláno 28. listopad 2014 Odesláno 28. listopad 2014 (upraveno) Vole [emoji3] Upraveno 28. listopad 2014 uživatelem Přema Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 28. listopad 2014 Odesláno 28. listopad 2014 staci polovicni castkuhttp://www.cybertronic-labs.cz/corner-light-kit-i110c55 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 28. listopad 2014 Odesláno 28. listopad 2014 funguje i bez toho stejne to chtel resit jen blinkrama Citovat
fopikk Odesláno 29. listopad 2014 Autor Odesláno 29. listopad 2014 spis by me zajimala ta moje verze..levnejsi.. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 29. listopad 2014 Odesláno 29. listopad 2014 tak ono to jde ale kondenzator a tranzistor asi nebude moc idelani pro 55W zarovkuale jak vyresit tu rychlost ? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 29. listopad 2014 Odesláno 29. listopad 2014 a pomale zhasinani a rozsveceni asi takytakze jen dioda, kondenzator, odpory, tranzistor a nejake rele to vse x 2 dioda to oddeli od blinkru, tranzistor sepne rele a rele sepne tu stranu mlhovky kde budes blikat - kondik udrzi trandak otevrenej dostatecnou dobu mezi "bliknutimy" Citovat
fopikk Odesláno 29. listopad 2014 Autor Odesláno 29. listopad 2014 tak jsem si to představoval..:)ale jde to i bez tohoo relatka ne?? Citovat
mmartinkovic Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 PeTr, však ani automobilky nerozlisuju den/noc. Pozri akékoľvek koncernove auto. A pritom by to stačilo dat na palubný čas, alebo svetelný senzor. Asi sa idem prihlásiť ako poradca. Citovat
fopikk Odesláno 30. listopad 2014 Autor Odesláno 30. listopad 2014 to nebudu řešit den a noc,to mi je jedno.dam tam tranzistor a kondik..podle me ani nemusim davat diodu kdyz tam bude tranzistor..a ted este jak spocitat kapacitu kondiku?? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 potrebujes diodu aby se ti kondik nevybil pres blinkrkondik ti udrzi otevreny tranzistor po dobu urcenou nez blinkry probliknoudoufam ze tomu trochu rozumis, nebo pri prvnim bliknuti ti tranzistor vystreli ven Citovat
fopikk Odesláno 30. listopad 2014 Autor Odesláno 30. listopad 2014 jj..to je fakt..tak diodu potrebuju..jj..trochu jo.. jen nevím jaký kondík použít.. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 je to o testech nebo vypoctechja neco takoveho stavel ale velikost kondiku ti ted nereknu - ale nasel sem to na netu kdy borec jen zmacknul cudlik (bliknul) a tranzistor zustal nejakou dobu otevreny Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.