Krt€K Odesláno 14. říjen 2014 Odesláno 14. říjen 2014 Ahoj kluci, kdysi jsem tu četl vlákno, kde někdo dával do zpáteček jiný žárovky, aby to svítilo líp, no teď jsem hledal asi půl hodiny a nenašel (ano, možná hledám blbě). Takže.. řešil jste někdy někdo to, že při couvání na origo žárovky ve zpátečkách nic nevidíte? A jak jste to vyřešili? Díky, Krtek Citovat
oddie Odesláno 14. říjen 2014 Odesláno 14. říjen 2014 Řešení výkonnými LED s TIR optikou mám v hlavě a šuplíku už dlouho, a ještě asi dlouho mít budu... Citovat
Krt€K Odesláno 14. říjen 2014 Autor Odesláno 14. říjen 2014 Rozumím slovu LED :-D Co je ten zbytek? Citovat
Krt€K Odesláno 14. říjen 2014 Autor Odesláno 14. říjen 2014 Máš někde fotku? A opravdu to řeší problém? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.