Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2x neuznaná reklamace mobilu


brslen

Recommended Posts

Jo, je to vlastnost. Která ovšem není výrobcem uváděná. Pak to samozřejmě reklamovatelné je a jestli se nepletu, pokud výrobek má vlastnost, se kerou nebyl kupující seznámen, měl by nejen uznat reklamaci, ale měl by akceptovat požadavek na vrácení peněz ihned při první reklamaci, nebo-li odstoupení od smlouvy. :-D

Upraveno uživatelem Edison
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedej se ja mem to same v electroworldu s ZTE blade poprve mi neuznali tez bez zavad,podruhe kdyz jsem hlasil ze nenabiji a kdyz uz se nabil tak byl vybit cca do hodky,baterii jsem zkousel jinou tak mi to vratily ze vymenily konektor sluchatka...samozrejme problem cca po 14dnech znova tak opet reklamace a vraceno ze prehrali software,bohuzel pro ne jsem ho pri prebirani(na doporuceni znameho prodejce telefonu)zapnul a chtel vyzkouset na miste nez jsem podepsal prevzeti,telefon nabehl a sekl se tak jsem ho neprevzal(telefonu nic nebylo jen jsem tvrdil ze je pomalej a zasekava se a prodejce na to koukl a odsouhlasil....) a nechal ho poslat zpet a za 14dni mi psali abych prisel pro penize.servis je to tez Britex.jsou to hajzlove tak se nedej

To jsou hajzli!Ale nemám čas tam pořád jezdit,a nervovat se.Ale nevzdám to dokud to neuznají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to vlastnost. Která ovšem není výrobcem uváděná. Pak to samozřejmě reklamovatelné je a jestli se nepletu, pokud výrobek má vlastnost, se kerou nebyl kupující seznámen, měl by nejen uznat reklamaci, ale měl by akceptovat požadavek na vrácení peněz ihned při první reklamaci, nebo-li odstoupení od smlouvy. :-D

Už se na ně zítra chystám.U druhé reklamace jsme dali do požadavků že při neuznání si přejeme nepřehrávat soft,a budem to dávat na posouzení jinde.Tak jsem zvědavý jestli ho přehráli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, servis za to většinou, tedy autorizovaný servis, nemůže. Jeho zájmem je přístroje opravovat, protože jenom tak může pak opravu vyúčtovat výrobci. Pokud shledá, že závada se neprojeví (a díky velikému množství přístrojů nemá více času než jedno zapnutí) tak většinou přehraje pouze FW a zasílá zpět, ale bohužel z toho nic moc nemá. Chyba je většinou u prodejce. U nás jsme například, když jsme ještě mobily prodávali, vždy zkusili aby se alespoň u nás závada projevila a my jí zdokumentovali a zaslali do servisu například s nahraným video souborem. Ale také vždy to nešlo. Pokud je to oficiální dovoz a drží záruku výrobce, tak by problém být neměl. Horší to je u šedého dovozu, kde drží záruku pouze prodejce.

Tady bych viděl problém spíš v personálu prodejce na daném konkrétním místě. Ale než opakovaně reklamovat nic jiného nejde. A potřeba dodržet postupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme tam včera byli,ale jak říkám neuznali to.Při sepisování reklamace jsem žádal aby nepřehrávali sw,jistě že ho přehráli,tak říkám Povídám Paní že co když ho nepřeberu,nesplnili můj požadavek.Paní jen kývala v ramenou.Tak jí říkám že ještě zkusíme vyměnit simku-je už docela stará.A pak nám dala leták se servisem Samsung.Uvidíme jestli tel.bude fungovat.Pokud ne tak to dáme přímo do Samsungu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mnohdy to je pravda.

Neuznání reklamace pro vniknutí kapaliny do přístroje. "to není možné, žádná vod, nikam mi to nespadlo" a pak jsme zjistili, že když chodí na běžky tak si dává mobil mezi kozy (a že měla) a potí se u toho jako zvíře. A bylo to na světě. Kapalina nemusí být voda v umyvadle nebo v záchodě.

Ale to neříkám, že je tvůj případ. Jak to dopadlo po výměně SIM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A do jakého servisu to oni posílají? Pokud je to oficiální dovoz tak si to můžeš zkusit dát do servisu sám jako záruční opravu. Mám dobrou zkušenost z Českým servisem, posílám tam notebooky i telefony Samsung. U jednoho NB dokonce uznali v záruce i vadnou baterii a to ten NB byl starý něco přes rok. Je to autorizovaný servis pro Samsung a další značky, na jejich webu si můžeš objednat i svoz do servisu zdarma. Vyhnul bych se Britexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...