Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČTĚTE, Peugeot 307 sw,2.0 benzin, Nemohu nastartovat,VELKÝ PŘÍBĚH


hapip

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Vlákno začíná 20. srpna, pak se ozval jiný, nebo tentýž pisatel 15.října. Kdy myslíš, že dostaneš odpověď?

Jinými slovy - na původního pisatele se asi nemá cenu obracet.

 

Když nestartuje, ale točí, tak by mohlo být: nárazové čidlo, vadný imobilizér, čidlo otáčení motoru, případně čerpadlo benzínu.

Popiš, co ti to dělá/nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Zkusit někoho v okolí kdo má diagnostiku ať se ti na to zkoukne. Zkusil bych druhý klíček , jinak jak píše olda nade mnou Napiš Co ti to dělá ,je slyšet čerpadlo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi takhle to auto jsem koupil nepojizdny s tim ze to nejede a chlap mi doporucoval at to nestartuju ze by to prvne rozdelal ale me to nedalo protoze bych stejne nevedel po cem mam jit to je logicky a auto chytlo ale slo na dva a strilelo do saní tak jsem okouk svicky ty byly v poho a benzin tam sel a diagnostika mi nic nepsala pak jsem zmeřil tlaky a na prvnim a na druhym valci to vylezlo na 10 dalsi mereni jenom na 7 posledni valce byly dobry ty mely kolem 15 tak jsem sundal hlavu a nic jsem nenasel jo trochu byly podpaleny ventily ale to jsem zalejval a nebyl tam takovej unik aby to dalo takovej bordel a valce a pisty byly v pohode a tesneni taky jediny co jsem nasel tak to ze mi prisli povoleny rozvody tak prave nevim jestli by to mohlo bejt tim uz vymejslim kraviny ale ted necham otlakovat hlavu zabrousim ventily a dam to dohromady tak uvidim jo a jeste jsem myslel ze by to mohli delat hydrostely ale ty jsou taky v poradku tak me francouzky stroj pekne proskoluje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že jsi to nenapsal už 5. listopadu, hlavně to, že jsi to koupil nepojízdné a prodávající věděl, že průser je velký.

Tak ještě doplň, co ti k tomu prodávající řekl, přeskočený řemen?

Protože jinak se odpovídá laikovi, kterému dodnes auto jezdilo a dnes nechce naskočit. A jinak na rozvrtané auto, se kterým jsi už udělal několik pokusů.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prodavajici jenom rek ze to prestalo jet a nakej jeho kamarad kutil mu poradil at to radci necha odtahnout aby se neco nezkurvilo a v nakym servisu mu rekli ze to nema tlaky a ze oprava bude stat 50 tisic tak se na to vyprd. a odstavil.to a ja to od nej.koupil za prd a ze to.dam dohromady pro mladou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nevím ale chtělo by to znáti co a jak kde je chyba co je poškozeno či proč to nejde , zda se tím zabývat. Nebo raději sehnat jiný motor funkční a přehodit a bude to jezdit. Nevím kolik jsi za něj dal zda se ti to vyplatí, ale aby mne stálo nepojízdné auto u baráku, to raději se jej zbavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...