kutil1 Odesláno 16. srpen 2014 Odesláno 16. srpen 2014 Přes diagnostiku jsem udělal test akčních členů a elektromagnetická spojka kompresoru necvakne. Měřil jsem ohmmetrem vstup do cívky na pinech žlutého konektoru a naměřena nezměněná \"1\", tedy měly by být myslím 4 Ohmy. Vypadá to, že je přerušená. - Jde konkrétně u P 407 SW demontovat řemenice se spojkou, pokud je kompresor na voze a napojen na rozvod? - Pokud by se demontovala cívka a opravená, resp. nová montovala třeba na demontovaném kompresoru z vozu - je na to třeba spec. nářadí a nějaký spec fígl - vymezení vůle, atd? - Poradíte, kdo by případně cívku převinul? - Je tady někde na webu postup demontáže a montáže? Citovat
ferinko2 Odesláno 16. srpen 2014 Odesláno 16. srpen 2014 Náhodou dnes som to mal rozobraté. Myslím,že postup je skoro rovnaký. Vytočiť maticu na spojke-na pridržanie lamely som použil kľúč s flexo brúsky.Dvomi skrutkovačmi opatrne stiahnuť spojku z hriadele.Segerkami uvoľniť ložisko remenive a stiahnuť.Segerkami uvoľniť el.magnet a vybrať. U mňa to šlo celkom v pohode po zhodení kolesa,neviem aký prístup je u teba,ale určite by som nedemontoval kompresor. Citovat
vladosr Odesláno 17. srpen 2014 Odesláno 17. srpen 2014 ved som ti posielal nakres /v minulom topicu /...ak si kus zrucny robi sa to v pohode na aute.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.