jarekP Odesláno 7. srpen 2014 Odesláno 7. srpen 2014 Zdravím, při umývání auta se najednou zablokovaly oboje zadní dveře. Nelze je otevřít žádným způsobem. Zkontroloval jsem el. pojistky pod volantem, všechny dobrý. Neví někdo, jak závadu opravit, nebo jak se dostat k vlastním zámkům. Díky za rady P 607, r. 2005, 2,2HDI Citovat
celda1970 Odesláno 7. srpen 2014 Odesláno 7. srpen 2014 Zkousel jsi na 5-10min. odpojit baterii.....??? Citovat
P607Olda Odesláno 7. srpen 2014 Odesláno 7. srpen 2014 Nezmáčknul jsi ovladač - blokaci zadních oken na dveřích řidiče? Nemělo by to mít vliv, ale kdoví. Citovat
jarekP Odesláno 7. srpen 2014 Autor Odesláno 7. srpen 2014 Hlavní baterie byla odpojena celou noc (červená pojistka i plus kontakt), možná bylo zmáčknuté nějaké tl blokování oken, ale vše jsem zkoušel odblokovat, bez úspěchu. Při odemykání dálkovým v zámcích cvakne, ale neuvolní se zvenku ani zevnitř. Citovat
jarekP Odesláno 7. srpen 2014 Autor Odesláno 7. srpen 2014 Divné je, že se to stalo u obou dveří najednou. tedy snad porucha nějaké řídící jednotky. Možná by pomohlo odblokovat zámky přivedením impulzu do konektoru mezi předními a zadními dveřmi, ale nemám schema. Dostávat se k zámkům přes čalounění v zavřených dveří by asi nedopadlo dobře. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.