radyn91 Odesláno 29. prosinec 2014 Autor Odesláno 29. prosinec 2014 Tak o volném času mezi svátky došlo i na světla. Při vyndávání sem byl dost rozčarovanej, dva šrouby byly ukroucený a všude nasranej gumovej tmel... No Popral sem se s tím řekl bych na výbornou Levý světlo dostalo zřejmě někdy pecku, protože je povařený. Už jen zbývá rozleštit vnějšek světel, ale to až se mi bude chtít Citovat
radyn91 Odesláno 1. leden 2015 Autor Odesláno 1. leden 2015 Díky Konečně sem se odlišil od ostatních aut minimálně na Vysočině Citovat
radyn91 Odesláno 10. leden 2015 Autor Odesláno 10. leden 2015 Když ti silničáři to zas nečekali... Citovat
radyn91 Odesláno 8. únor 2015 Autor Odesláno 8. únor 2015 (upraveno) Dnešní dírkování. Cesta byla šílená, viditelnost místy pouhých 10 - 20 metrů, samý závěje a led. Ovšem pežotek to zvládnul bravurně Upraveno 8. únor 2015 uživatelem radyn91 Citovat
radyn91 Odesláno 22. únor 2015 Autor Odesláno 22. únor 2015 Z auta se linou skřípavý zvuky. Pouze na volnoběh. takže sem to včera procházel a naštěstí to dělá vejfuk hned za svody, byla povolená spona. Takže jezdíme dál a čekáme na léto Ještě opravit trubku klimy, pořešit brzdy a nějaký ty blbinky na přední nápravě Citovat
radyn91 Odesláno 12. březen 2015 Autor Odesláno 12. březen 2015 A protože se jaro kvapem blíží, tak bude výměna převodový sračky (předpokládám, že spíš než olej tam bude nějaká hmota) za TOTAL transmission 75W-80, Dál bude výměna kotoučů i desek na brzdách. Ale to až mi šamani sundají sádru z ruky, abych se podíval, co tam je za třmeny. Amen Citovat
MilanF1 Odesláno 12. březen 2015 Odesláno 12. březen 2015 Co by mělo být v převodovém oleji? Spíše půjde o to, kolik ho tam máš. Já tam po čtvrt milionu měl normálně olej. Citovat
radyn91 Odesláno 13. březen 2015 Autor Odesláno 13. březen 2015 Kvalty za studena tam nejdou zrovna hladce, takže to připisuji asi nižší viskozitě oleje, který tam je. ZA tepla je to ok Už sem to takhle měnil na 106 a ja nevím, co tam ti lidi kolikrát nalejou... Citovat
radim.1008 Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 Měl jsem před časem ten samý problém, nešla mi dát dvojka za studena. Teda šla, ale s větší silou. Po výměně převodového oleje se to rapidně změnilo. Loni po výměně spojky a opět novém oleji se chod páky znovu zlepšil. Tudíž nevěřím nějakým celoživotním náplním v čemkoliv. Citovat
MilanF1 Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 Já jsem skoro nic nepoznal. Ale určitě vyměnit, doživotní opravdu není. Citovat
radyn91 Odesláno 18. březen 2015 Autor Odesláno 18. březen 2015 Tak dnes dosly obe predni mlhovky, prevodovy olej a LZ podbeh. Uz jen si najit cas na vymenu Citovat
radyn91 Odesláno 3. duben 2015 Autor Odesláno 3. duben 2015 (upraveno) Dnes konečně vyměněn olej v převodovce, vyteklo mi 1,8 litru, tolik jsem nalil nového. Potom výměna předních mlhovek, viz foto a nárazník prokoukl jak blázen Pak jsem chtěl zaslepit podtlak na EGRu ale nebyl jsem si jistej, jestli to fakt EGR je FOtky budou, jak to umyju Upraveno 3. duben 2015 uživatelem radyn91 Citovat
Rikic339 Odesláno 8. duben 2015 Odesláno 8. duben 2015 Dej pak foto celého předku ) na kolik tě ty mlhovky vyšli? Jinak pěkný Citovat
radyn91 Odesláno 12. duben 2015 Autor Odesláno 12. duben 2015 Tak jsme absolvovali s mazlem kaprový závody. Očekával sem ukrutnou spotřebu nafty s naloženým vozejkem, ale nebylo to vubec zlý jinak mlhovky jsou TYC a vyšly obě nové na 900kč. Tak jsem zvědav, jak dlouho vydrží Citovat
radyn91 Odesláno 25. duben 2015 Autor Odesláno 25. duben 2015 Dnes byla ucast na soutezi ridic Vysociny. Obsadili jsme s pritulou 15 misto ze cca 40 posadek, coz povazuji za fajn vysledek Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.