Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak o volném času mezi svátky došlo i na světla. Při vyndávání sem byl dost rozčarovanej, dva šrouby byly ukroucený a všude nasranej gumovej tmel... No Popral sem se s tím řekl bych na výbornou :) Levý světlo dostalo zřejmě někdy pecku, protože je povařený. Už jen zbývá rozleštit vnějšek světel, ale to až se mi bude chtít :D

post-47427-0-98146300-1419865245_thumb.j

post-47427-0-75730600-1419865335_thumb.j

post-47427-0-72921600-1419865555_thumb.j

post-47427-0-41025900-1419865722_thumb.j

post-47427-0-39196400-1419865857_thumb.j

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
Odesláno (upraveno)

Dnešní dírkování. Cesta byla šílená, viditelnost místy pouhých 10 - 20 metrů, samý závěje a led. Ovšem pežotek to zvládnul bravurně :super

post-47427-0-63544000-1423418836_thumb.j

post-47427-0-51642400-1423418841_thumb.j

Upraveno uživatelem radyn91
  • O 2 týdny později...
Odesláno

Z auta se linou skřípavý zvuky. Pouze na volnoběh. takže sem to včera procházel a naštěstí to dělá vejfuk hned za svody, byla povolená spona. Takže jezdíme dál a čekáme na léto :) Ještě opravit trubku klimy, pořešit brzdy a nějaký ty blbinky na přední nápravě :)

  • O 3 týdny později...
Odesláno

A protože se jaro kvapem blíží, tak bude výměna převodový sračky (předpokládám, že spíš než olej tam bude nějaká hmota) za TOTAL transmission 75W-80, Dál bude výměna kotoučů i desek na brzdách. Ale to až mi šamani sundají sádru z ruky, abych se podíval, co tam je za třmeny.  Amen :D

Odesláno

Co by mělo být v převodovém oleji? Spíše půjde o to, kolik ho tam máš. Já tam po čtvrt milionu měl normálně olej. 

Odesláno

Kvalty za studena tam nejdou zrovna hladce, takže to připisuji asi nižší viskozitě oleje, který tam je. ZA tepla je to ok :) Už sem to takhle měnil na 106 a ja nevím, co tam ti lidi kolikrát nalejou...

Odesláno

Měl jsem před časem ten samý problém, nešla mi dát dvojka za studena. Teda šla, ale s větší silou. Po výměně převodového oleje se to rapidně změnilo. Loni po výměně spojky a opět novém oleji se chod páky znovu zlepšil. Tudíž nevěřím nějakým celoživotním náplním v čemkoliv. :D

  • O 3 týdny později...
Odesláno (upraveno)

Dnes konečně vyměněn olej v převodovce, vyteklo mi 1,8 litru, tolik jsem nalil nového. Potom výměna předních mlhovek, viz foto a nárazník prokoukl jak blázen :) Pak jsem chtěl zaslepit podtlak na EGRu ale nebyl jsem si jistej, jestli to fakt EGR je :D FOtky budou, jak to umyju :D

post-47427-0-90013000-1428073409_thumb.j

Upraveno uživatelem radyn91
Odesláno

Tak jsme absolvovali s mazlem kaprový závody. Očekával sem ukrutnou spotřebu nafty s naloženým vozejkem, ale nebylo to vubec zlý :cool:  jinak mlhovky jsou TYC a vyšly obě nové na 900kč. Tak jsem zvědav, jak dlouho vydrží :)

post-47427-0-03873800-1428858062_thumb.j

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...