Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Padání volnoběhu při klimatizaci


Stejsn

Recommended Posts

Začalo mi auto dělat zvláštní věc: když vyřadím, spadnou mi volnoběžné otáčky až na cca 500 a hned zas vyskočí na 900, kde se drží. Dělá to jen někdy (po ujetí pár kiláků volnoběh při vyřazení normálně sklesá na 900, kde se zastaví). Nemá na to vliv, jestli je motor ohřátý nebo ne, ale dělá to jen když je puštěná (automatická) klima. Když vypnu A/C, tak se to chová jak má. V čem může být problém? Předtím to nedělalo. Klimatizace byla asi před měsícem kontrolovaná a doplněná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím ,ze tudy cesta nevede,laboruju s tím 4roky,ale me to nezdechne jen se to při rozjezdu duši a pak se to jakoby chytne....jen při vedrech,chci se zaměřit na čerpadlo v nádrží,vedeni,odsávání Benz.par a filtr na cerpadle,protože na LPG to nedělá,tam jde pěkně za plynem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jsem cetl, ze podobne zavady se projevuji pri stare baterii. Mam stejny problem a planuji nakup nove baterie. Taky tam mam baterii od nakupu, startuji na brnk, ale nakup auta pred 4mi lety a nejakou dobu tam urco byla, protoze vyrobce nema v CR ani zastoupeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...