Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Čau co znamená oznacení TS6 google mi poradil akorát v tom že je to nějaká limitka ale nic víc ... Já to viděl pouze u faceliftu 406 u motorizace 2.2 a 3.0V6. díky za info.

Odesláno

Výbava TS4

Auto bylo určeno pro dánský trh a na bocích má nápisy TS4. Pátral jsem co to znamená a je to výbava. TS je úroveň výbavy a 4 značí čtyřválec. Třílitrové 406ky ve stejné výbavě byly šestiválcové TS6. Takže co všechno se pod tím označením skrýva?

-Dálkový centrál

-4x airbag

-Vyhřívání sedaček

-Velurová tapecíra

-Elektrická přední i zadní okna

-Tónovaná skla

-Automatická klimatizace

-Přední mlhovky

-Kliky v barvě auta

-Elektrická vyhřívaná zrcátka

-Rádio s CD a ovládáním u volantu

-ABS

-Dešťový senzor

-Loketní opěrky

-Modré obložení palubky

-Teploměr oleje, venkovní teploměr

-Kožený volant, nastavitelný ve dvou osách

-Polokožené sedačky s modrým vzorem

-Palubní počítač.

Zdroj: http://moje.auto.cz/Stejsn/bejk.html

[upravil dne 17/7/14 11:31 od Radek Hurvajz]

Odesláno
Výbava TS4

Auto bylo určeno pro dánský trh a na bocích má nápisy TS4. Pátral jsem co to znamená a je to výbava. TS je úroveň výbavy a 4 značí čtyřválec. Třílitrové 406ky ve stejné výbavě byly šestiválcové TS6. Takže co všechno se pod tím označením skrýva?

-Dálkový centrál

-4x airbag

-Vyhřívání sedaček

-Velurová tapecíra

-Elektrická přední i zadní okna

-Tónovaná skla

-Automatická klimatizace

-Přední mlhovky

-Kliky v barvě auta

-Elektrická vyhřívaná zrcátka

-Rádio s CD a ovládáním u volantu

-ABS

-Dešťový senzor

-Loketní opěrky

-Modré obložení palubky

-Teploměr oleje, venkovní teploměr

-Kožený volant, nastavitelný ve dvou osách

-Polokožené sedačky s modrým vzorem

-Palubní počítač.

Hele Radku, to je MŮJ text, kterej jsi vykopíroval z profilu mýho auta na moje.auto.cz, že jo? By se slušelo napsat aspoň zdroj ;)

Odesláno

Serviska k tomu vůbec něni,no když to mel lip natočený a jiný fotky u toho byly předek byl celém jiném,uvažoval sem o ni...

On mi tvrdil,ze byl dělány rozstrik,protože byl předek otluceny od kamínků....

Nech si poslat vin at se zjistí historie.....

Třeba prodával úplně stejnou už před rokem.

Odesláno

Tak jsem mluvil s pánem a říkal že bourany to nebylo a že je to z Německa takže se musí zaplatit eko vypalny udělat přihlášení a stk. Takže tahle 406 asi nebude ta kterou mae kluci namysly :myslim

Odesláno

John: říkal že eko by bylo 3000. Ale.nevím pan slíbil že mi do 10minut pošle smskou VINko a už to budou 2 hodiny a pořád nic. Jinak auto má prý najeto 180 000 a má to komplet servisku.

Odesláno

Nic proti tobe Printe ale nechapu jak jeste muzes byt tak naivni a verit tomu ze to auto ma servisku, kdyby mi tohle nekdo rekl tak nad tim mavnu rukou protoze v tyhle dobe ti ji vytvori kazdej druhej cicmunda......

Jinak nad tim autem sem taky nekolikrat premejslel, tak uvidis :)

Odesláno

když jsem se o tohle auto zajímal,serviska nebyla....mě říkal ,že je dotažený z Dánska,tobě německo....

vin poslat nechce...

jeblý na předek to bylo=podle mě hledá kavku...příští týden jedu do HK můžu ti na ní mrknout...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...