bohumilstejskal Odesláno 7. červenec 2014 Odesláno 7. červenec 2014 zdravím Vás parťáci, poporosil by som o radu, pomoc, ... mám Peugeot Partner Tepee, ročník 2010, 1.6HDi, 82kW po dnešnej pátracej akcii príšerného škŕkania, som zistil, že je najvyšší čas vymeniť brzdové doštičky ... na predu a aj na zadu. čo som bol prekvapený, že mám na zadu kotúčové brzdy [priznanie sa poľachčujúca okolnosť] vedeli by ste mi doporučiť akú \"značku\" doštičiek mám zvoliť? ďakujem vopred za rady, skúsenosti, .... [upravil dne 7/7/14 21:35 od bohumilstejskal] Citovat
roman II Odesláno 8. červenec 2014 Odesláno 8. červenec 2014 používám na více vozech ke spokojenost od firmy ATE Citovat
Ferry Odesláno 8. červenec 2014 Odesláno 8. červenec 2014 abys taky nezjistil, ze uz mas kotouce pod minimalni dovolenou tloustkou, takze pred nakupem jeste rovnou zmerit, jestli nebudes muset kupovat celou sadu koutouce + desky Bosch, Ferodo, ATE, Brembo, vsechno osvedcene znacky, u kterych neslapnes vedle Citovat
koblih69 Odesláno 8. červenec 2014 Odesláno 8. červenec 2014 Poslední dobou jsem nenarazil na vyloženě špatné desky. Tady na fóru jsem zaznamenal nějaké stížnosti na ATE, ale já mám zkušenost dobrou. Poslední dobou jsem dával hlavně TRW, Texar, Bosch, Brembo a spokojenost. O víkendu jsem potřeboval rychle řešit desky do Pandy a i když jsem E-Icer znal už z dřívějška opět mě příjemně překvapily (ale to je malé auto a desky stály 360,- ). Citovat
bohumilstejskal Odesláno 11. červenec 2014 Autor Odesláno 11. červenec 2014 tak opravené, dík za rady, ... doštičky boli menené len v zadu, bollo potrebné, sú tam originál od Peugeot-a na krabici od nich nebolo žiadne označenie, suchá, hnedá skladová krabica ... vpredu sú ešte zjazdné, zadné kotúče ešte tak na 10 - 15.000km ... ešte raz dík za info, rady, ... Citovat
koblih69 Odesláno 11. červenec 2014 Odesláno 11. červenec 2014 Pokud jsou zadní kotouče už jen na 10-15 tis tak se určitě neměly měnit jen destičky Citovat
bohumilstejskal Odesláno 3. duben 2015 Autor Odesláno 3. duben 2015 hoooooooooops, sorry, zle som napísal, ..... nie zadné kotúče sú na 10 - 15ts km, ale predné doštičky, .... sorry, ... kotúče sú obidvoje f poho, ... zatiaľ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.