vasek733 Odesláno 2. červenec 2014 Odesláno 2. červenec 2014 Ahoj na kolik mám nechat pojistit přední sklo u 206 sw bez deštovýho senzoru R.V.2006 Citovat
vasek733 Odesláno 3. červenec 2014 Autor Odesláno 3. červenec 2014 opravdu nikdo neví?stačí na 5000 nebo na 10000kč nevím kolik by stálo sklo s výměnou. Citovat
PAJA106 Odesláno 3. červenec 2014 Odesláno 3. červenec 2014 Nejlevnější sklo v AK je 5130 s DPH, něco práce... Takže dle mého bude lepší za těch 10 a pak si budeš moct vyměnit za atermické. Citovat
brutall Odesláno 3. červenec 2014 Odesláno 3. červenec 2014 Nevím jak na 206tku, ale na 406tku mi pojištění na 10 000kč. nestačí. Atermické i s prací vyšlo na bezmála 15 000kč. Citovat
P607Olda Odesláno 3. červenec 2014 Odesláno 3. červenec 2014 Je problém zavolat do servisu? Včetně práce, lepidel atd. Citovat
vasek733 Odesláno 3. červenec 2014 Autor Odesláno 3. červenec 2014 To je nápad Díky za tip:potlesk Citovat
Charlie 1 Odesláno 3. červenec 2014 Odesláno 3. červenec 2014 Na 406 2003 atermicke origo Peugeot 9700 Kč mat.s práci je tam 30%dolu za starší auta 7let... Citovat
vasek733 Odesláno 3. červenec 2014 Autor Odesláno 3. červenec 2014 Děkuji všem za příspěvky: pojištuji na 10000kč Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.