vozzyn Odesláno 2. červenec 2014 Odesláno 2. červenec 2014 (upraveno) Zdarec, můžete mě poradit, co sem patří za relé (typ) a od čeho je? Nefunguje vyhřívání zadního vokna ani zrcátek, musím ten spínač držet pak to vyhřívá, tak jestli to s tim má nějakou souvislost. Je to rok 1998, DÍK. [upravil dne 2/7/2014 20:01 od Béďa] [Edited on 5/7/14 08:43 by vozzyn] Upraveno 26. říjen 2018 uživatelem vozzyn Citovat
miroja Odesláno 7. červenec 2014 Odesláno 7. červenec 2014 Ak sa nemylim, tak sede je cyklovac stieriacov a oranzove je na ohrievanie. To neosadene rele by mohlo byt napriklad na otvaranie zadnych okien...neveim isto, ja mam novsi model auta. V kazdom pripade si myslim, ze s tvojim problemom nema neosadne rele nic spolocne. Skus vybrat to oranzove a skontrolovat ho (nahradit na skusku inym). Citovat
Dave_k Odesláno 7. červenec 2014 Odesláno 7. červenec 2014 Na stěrače je modrý a je schovaný až za těma pojistkama. Dává se tam škodovácký z Feldy. Na vyhřívání je oranžový. Mimochodem co to je na tom oranžovým zespodu? Není nějaký vypálený? Citovat
Háček Odesláno 7. červenec 2014 Odesláno 7. červenec 2014 ahoj, hele je dost možný že by to mohlo být relé výhřevu ale je divný že ti výhřev jde když držíš čudl. ... podle el. schematu sem dohledal že relé vyhřívání zadního skla je rozvedeno i pro výhřev zrcátek ... asi bych zkusil tam dát nějaký relé schválně co kde začne hořet Citovat
Guest servisman Odesláno 7. červenec 2014 Odesláno 7. červenec 2014 relé ohřevu je časové relé a se zadním oknem se vždy zapíná i ohřev zrcátek. podle mne obyč relé tam je na nic. Časové relé funguje tak že jej stiskem zapneš a ono samo po 7 minutách vypne či vypne pokud vypneš klíček. Citovat
vozzyn Odesláno 15. červenec 2014 Autor Odesláno 15. červenec 2014 Takže všem děkuju za cenné rady, vod toho výhřevu je fakt to voranžový. Dave_k : relé je v pohodě, ale patica má vypálené spodní kontakt, když sem s tim pohnul tak trochu zaprskala elektrika, ale už to vyhřívá (vokno i zrcátka), takže kópit paticu a bude to v pohodě, dík. Citovat
Guest servisman Odesláno 15. červenec 2014 Odesláno 15. červenec 2014 stačí ten jeden kontakt vyměnit za nový a budeš to míti OK Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.