mircolino Odesláno 28. červen 2014 Odesláno 28. červen 2014 Vlastním Peugeot 407 2.2 Hdi (125kw) bi turbo. Má aktuální spotřeba je cca 8.7. je pravda, že převážně jezdím krátké trasy po městě (klidně) poměr město a dálnice asi 80% město a 20% dálnice. Zkoušel jsem aj čistě spotřebu po dálnici- nejel jsem ani moc pomalu, ale ani moc rychle cca 130km/h a stejně jsem se dostal na spotřebu kolem 7.5. Má otázka zni je to normální spotřeba u toho auta-motoru? Dík za odpověď Citovat
Guest StibTo Odesláno 29. červen 2014 Odesláno 29. červen 2014 nekde tu byla vyvesena tabulka spotreb u 407 dle jednotlivych motoru a jestli me pamet neklame u 2,2 Hdi byla prumerna nekde okolo 7 nebo tesne pod ... mozna si tu toho vsimne Mohy, ten ma stejnej motor a tipuju, ze taky jezdi vice mesto nez dalnici Citovat
subin Odesláno 29. červen 2014 Odesláno 29. červen 2014 Mám +- stejné spotřeba dle palubáku 7.6 na sto, svižná jízda do 130Km/h na nádrž jsem udělal max. 940 Km a pak už nebyla odvaha to pokoušet i když BC ukazoval dojezd cca 50 km Taky by mě zajímal jak to jezdí ostatním . Citovat
Agrafik Odesláno 29. červen 2014 Odesláno 29. červen 2014 U jízdy po městě mě to nepřekvapuje. Citovat
alesv Odesláno 8. červenec 2014 Odesláno 8. červenec 2014 Me ukazuje palubak 7.6 l a vic a aplikace viz obrazek. Jezdim na 18\" kolech. Mam to tak dlouhodobe od 2012. Na 17\" jsem se dostal na 6.6 l a niz to neslo, 18\" za 7 l a vic. Takto mi to jezdi kdyz se snazim mesto nebo vesnice +- dodrzovat rychlost a jinde to absolutne nedodrzovat. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.