kissmi Odesláno 8. květen 2014 Odesláno 8. květen 2014 Zdravym CHtel bych poradit, jaka je zavada ze mam slabou kompresi, kazdy valec jina hodnota. Jeden ma 5 druhej 7 ani jeden nema ani 9. 1.4 55kw r.v. 98-99 Predem dekuji za radu [upravil dne 8/5/14 10:13 od MilanF1] Citovat
jojtik Odesláno 8. květen 2014 Odesláno 8. květen 2014 No tych 5 bar je hodne malo. Bez \"otvorenia\" motoru to asi nezistis. Otazky su potom nasledovne: 1) nejsou podpálená sedla ventilů, jelikož nikdo nekontroloval ani neupravoval ventilové vůle (tento motor nemá hydraulická zdvihátka) ? 2) není porušené těsnění pod hlavou, které by se pravděpodobně projevovalo i jiným způsobem (kolísání teploty, tlakování hadic chlazení, spotřeba chladicí kapaliny) ? 3) jsou zapečené pístní kroužky ? 4) není prasklá hlava ? 5) motor nenasál nějaké části, které poškodily stěnu válců ? Citovat
koblih69 Odesláno 8. květen 2014 Odesláno 8. květen 2014 Základní úvaha se dá udělat po naplnění spalovacího prostoru olejem, ale to snad udělali při měření komprese, nebo ne? Citovat
kissmi Odesláno 9. květen 2014 Autor Odesláno 9. květen 2014 nerozumim tomu naplneni spalovaciho prostoru olejem jako kam ho nalejt Citovat
Ferry Odesláno 9. květen 2014 Odesláno 9. květen 2014 otvorem pro svicku nalit asi cajovou lzicku cisteho motoroveho oleje, pokud se pak docasne zvysi komprese, jsou zapecene pistni krouzky, pokud to nebude mit na kompresi vliv, tak rovnou sundat hlavu - pak to muze byt tesneni, prasklina hlavy, ventily .. Citovat
koblih69 Odesláno 9. květen 2014 Odesláno 9. květen 2014 Přesně tak, samozřejmě ty kroužky nemusí být jen zapečené, ale taky opotřebované stejně jako plocha válce. Pokud to budou ventily, tak třeba podpálený ventil a pod. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.