Davidf Odesláno 18. duben 2014 Odesláno 18. duben 2014 klasický důchodce nemůže jít řídit gto bez pořádné obuvi. Tady mají poslední model http://www.soavekladno.cz/home/1353-duchodky-091-cerne.html Citovat
dusan2 Odesláno 19. duben 2014 Odesláno 19. duben 2014 Jazda na tanku nieje az tak nerealna http://www.extremsports.sk/?action=19 Urcite by sa mu to pacilo. Citovat
Péťa Odesláno 19. duben 2014 Odesláno 19. duben 2014 Za 22.000,-- zde U nás se dá pravidelně a za solidní cenu (takže jsem jel i já s klukama) jezdit tímhle. Dobrý je, že Tě protáhnou i po vodě [upravil dne 19.4.2014 18:22 od Peta] Citovat
Holland Odesláno 19. duben 2014 Odesláno 19. duben 2014 Kup mu CB stanici;) at si pokecá:PJe to odzkoušené Citovat
Guest Scratch Odesláno 22. duben 2014 Odesláno 22. duben 2014 tak to asi vyhral hodinovy let vrtulnikem jen pro nej Citovat
Radka S. Odesláno 22. duben 2014 Odesláno 22. duben 2014 to by se mi líbilo taky, dobrá volba Citovat
Guest StibTo Odesláno 23. duben 2014 Odesláno 23. duben 2014 no hlavně že sis tu nechal poradit ... Citovat
Guest minimaxa Odesláno 23. duben 2014 Odesláno 23. duben 2014 Tak to aby jsme 3.5. uklidili před chalupou všechny volně stojící předměty a lépe přikurtovali střechu, co Jiříku? :D Citovat
Guest Scratch Odesláno 23. duben 2014 Odesláno 23. duben 2014 nene , on je ma 3.5. a slavit to budem na carodejnice vrtulnicek bude pozdeji....nakonec to rozstipla moje mama ten darek... Citovat
Péťa Odesláno 23. duben 2014 Odesláno 23. duben 2014 no hlavně že sis tu nechal poradit ... Náhodou, vyhlídkový let jsem mu navrhoval už tady: Akorát místo smradlavého vrtulníku, kde není slyšet vlastního slova jsem navrhoval balon Citovat
Guest Scratch Odesláno 23. duben 2014 Odesláno 23. duben 2014 vsak tam bude sam, tak proc by s nekym mluvil aneb ten stary vtip kdy leti mlady pilot na sve prvni nocni pristani a machruje kdyz ho vez zada aby se ohlasil......tak dispecerovi odpovi hadej kdo......a dispecer na vezi se nasere a zhasne mu svetla na pristavaci ranveji a do vysilacky mu rekne....hadej kam....... Citovat
punkac Odesláno 24. duben 2014 Odesláno 24. duben 2014 za hodinu jsem uletěl cca 15 km a bylo to super, všem doporučuji Citovat
Péťa Odesláno 24. duben 2014 Odesláno 24. duben 2014 Ve vrtulníku mám nalítáno \"hodně\", v balónu nic. Proto nemohu objektivně srovnávat, ale raději bych ten balon. To ale nijak nesnižuji Scratchovu volbu, vrtulník je také zážitek a nasměruješ si ho, kam chceš. To s balonem asi nejde. Citovat
punkac Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 To je na balonu právě to dobrý, letí si to kam chce vítr, teda vánek.... rychlost foukání nesmí být vyšší než 6 km/hod Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.