Lukaydo 407 Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Asi barum bravuris 3,mají dobre hodnocení lepší než kumho a firestone hlavně ve výdrži-opotřebení,a hlučnosti. Citovat
Balachar Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Ja som práveže našiel z viacerých zdrojov štítok kde majú lepšie vlastnosti Kumho, spotreba C, jadza za mokra B. Barum a Firestone majú E,C. a teraz som zistil aj DOT tých Kumho, je to 9m 2012. Je to až príliš staré, alebo je to OK? Citovat
OK406 Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Hodně záleží, kdo provádí testy a hodnocení. Já jsem pro Barumku, ale musí být vyrobena v ČR a né Rumunsko a spol. Nejlepe se pneu vyzkouší, když je na vozidle a jezdí se s ní. Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Ber určitě čerstvou 2014\15 ,kde to je vyrobeno moc neovlivníš a rozdíl v kvalitě být ani nemusí, tyhle jsou taky dobré http://www.pneumatiky.cz/hankook-ventus-prime2-k115-235-45-r18-94-v-letni.html ale v tvojem rozměru 235 45 r18 jsou ceny bohužel vysoké,kdybys měl 235 40 r18 tak jsou dobré sava uhp i za dobrou cenu.Ty kumho budou hlučné známka 3 ,spotřeba možná o 2 dc mín,ale zas barum 3 tě vyjde levněji Citovat
Medvěd Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Při pohledu na ceny 18´´ gum jsem opravdu rád za své 185/65/15 Citovat
Balachar Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Lukaydo, pozeral som stitky na pneu na stranke, ktoru si postol a tam maju tie Kumho C B a 76dB a BB3 maju E C a 72dB, vyzera to tak, ze BB3 su tichsie, ale Kumho lepsie ... o spotrebu mi neide vobec, navyse BB3 som uz mal a bol som spokojny, len ma teraz lakalo skusit nieco nove, ale asi ostanem pri Barumoch Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 8. duben 2015 Odesláno 8. duben 2015 Záleží na tobě ale někteří psali že kumho se rychle sjedou ale zas budou lépe držet na cestě asi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.