Milan+ Odesláno 22. únor 2014 Odesláno 22. únor 2014 Má někdo zkšenosti s těmito founy a co by doporučil spíše. Mám ted Evo 3d a přemýšlím ,že bych něco s větším LCD. Citovat
koblih69 Odesláno 22. únor 2014 Odesláno 22. únor 2014 Ty mobily jsou hodně natěsno. Pocitově bych asi zvolil S4, ale One je na 1. omak takovej bytelnější, líp zpracovenej kousek HW. Nicméně výkonostně, displejem, foťákem... jsou skoro na stejné úrovni. Citovat
kovy_s Odesláno 22. únor 2014 Odesláno 22. únor 2014 Přesně jak píše koblih69... Ale já osobně bych si vybral HTC One je prostě hezčí Citovat
Milan+ Odesláno 22. únor 2014 Autor Odesláno 22. únor 2014 Po vzhledové stránce asi to One,je to snad i z alu slitiny,ale myslel jsem zda někdo vyzkoušel oba v praxi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.