zori29 Odesláno 27. leden 2014 Odesláno 27. leden 2014 Zdravim ma Peugeot 206 sw motor 2,0 hdi 66 kw nadrzku na adtivum na Filter pevnych castic (FAP), ak ma taku nadrzku, kde sa nachadza na tomto modele auta a aky typ aditiva sa dava? Ma samovolnu regeneraciu filtra pevnych castic toto auto? Vdaka za rady. Citovat
ozzy56 Odesláno 27. leden 2014 Odesláno 27. leden 2014 abys porozuměl tomu, co psal kolega nade mnou, máš motor typu RHY (2.0 HDi 66kw) a ten v žádném pežotu filtr pevných částic FAP nemá, takže není ani v tvém voze:) Citovat
zori29 Odesláno 27. leden 2014 Autor Odesláno 27. leden 2014 preto to pisem lebo palubny pocitac vypisuje antipllution fault a svieti kontrolka autodiagnostika motora, a sprava sa auto v takom nudzovom mode, treba s tym ist na diagnostiku alebo to bude nieco ine? a ked nema p 206 sw 2,0 hdi 66 kw filter pevnych castic, tak potom preco vypisuje antipollution fault? kde by mohla byt chyba? Citovat
PAJA106 Odesláno 27. leden 2014 Odesláno 27. leden 2014 Ano, diag určitě, příčin může být hromada, chyba značí špatné emise, takže vše, co ma vliv na tvorbu emisí má i vliv na tuto chybu. Např u mně se objevila tato chyba, když jsem zaslepil EGR ventil. Citovat
Tommy002 Odesláno 27. leden 2014 Odesláno 27. leden 2014 Např. senzor váhy vzduchu...My máte teď na 1,1 zahřívání přední lambda sondy... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.