Kakamil205 Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 Ahoj,mám problém s vyhříváním okna u krocana.Při stlačení tlačítka na ohřev,se jenom lehce víc rozsvítí než když je podsvícený a když nejsou zaplí světla,tak se nic neděje.??? A když vzadu na konektory co jdou na sklo,vrazím multimetr,tak mi to nic neukazuje,když na každý vývod je připojený jeden vývod měřáku.Nebo to měřim špatně? Díky za pomoc Citovat
colaczech Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 Vadné relátko, nebo polámané káble v průchodce dveří? Citovat
Kakamil205 Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 Kabely jsou dobrý,ale relátko mě nenapadlo.Která je to prosím pozice? Citovat
kovy_s Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 Měl jsem podobný problém na 106. Po zmáčknutí tlačítka se trošku víc rozsvítilo ale po uvolnění hned zhaslo , a okno to nevyhřívalo . Bylo to vadné relátko - u 106-ky to bylo oranžové. Citovat
colaczech Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 podle el schemat by to mělo být tak y to oranžové, v levém horním rohu Citovat
Kakamil205 Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 Ty jo,relátko jsem našel,je tedy oranžové a zjistil že natekl cín pod spínací kontakty a tedy nemohlo sepnout.Hodně divný Jupí zajásal jsem,jdu to zkusit,už to spíná jako ďas,ale pořád to nehřeje,na zadní kontakty pořád nic nejde Ještě mi je divný,že má jakoby dvě polohy.Když ho zmačknu,sepne se rele a když ho vypnu rele nic neudělá.Pak ho zmačknu znova a rele se rozepne,přepne se do spáteční polohy.Takže teď nevim kdy to vůbec bude fungovat,možná že je nakoenc špatný Citovat
colaczech Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 to relé to je pravděpodobně na odchodu- dát nové Citovat
kovy_s Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 Já to relátko měl trošku \"ožahlý\" , dal jsem si z jiný 106 a vše v pořádku Citovat
Kakamil205 Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 Nejlepší bude zkusit jiný,zkusim kámošovo z 306.Snad mu to funguje líp než mě .... ještě dám vědět Citovat
Kakamil205 Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 Hoší,vyměnil jsem ho a už to vyhřívá,tak je to super.Nevíte kolik vás to rele stálo? Děkuji moc A ještě otázka,pod tim vyhříváním zadního okna jsou i zrcátka co? Citovat
kovy_s Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 Já to kupoval na vrakáči přesně nevím , ale víc jak 100Kč to určitě nebylo. Citovat
Návštěvník Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 Novej neoriginál seženeš v každej mototechně za pár korun, já teď kupoval za 75. Citovat
limar Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 Hoší,vyměnil jsem ho a už to vyhřívá,tak je to super.Nevíte kolik vás to rele stálo? Děkuji moc A ještě otázka,pod tim vyhříváním zadního okna jsou i zrcátka co? Asi záleží na výbave, ja ich mám vyhrievané spolu so zadným oknom. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.